Branża:

aplikacje

rozrywka

sport

Finansowanie:

własne

Model biznesowy:

inny

DO:ST:AR:TU

Czym jest Wasz projekt?

DO:ST:AR:TU to kompleksowe narzędzie dla organizatorów zawodów biegowych. Oferuje system rejestracji zawodników, zapisy uczestników on-line. Aplikacja do obsługi zawodów pozwala na przygotowanie listy startowej, zawodników, możliwość importu / weryfikacji / edycji wyników, generowanie rankingów końcowych i innych materiałów. DO:ST:AR:TU umożliwia również elektroniczny pomiar czasu poszczególnych zawodników bez konieczności dzierżawy kosztownej infrastruktury. Wyniki Live Możliwość prezentowania czasów poszczególnych zawodników zaraz po przebiegnięciu linii mety.

Jaki problem rozwiązujecie?

Organizacja i obsługa zawodów może być prosta! Kompleksowe narzędzie dla organizatorów zawodów biegowych. Zbieraj zapisy uczestników on-line. Przygotowanie listy startowej, zawodników, możliwość edycji wyników, generowanie rankingów końcowych i innych materiałów. Aplikacja umożliwiająca elektroniczny pomiar czasu poszczególnych zawodników bez konieczności dzierżawy kosztownej infrastruktury. Możliwość prezentowania czasów poszczególnych zawodników zaraz po przebiegnięciu linii mety.

Do kogo kierujecie swój projekt?

DO:ST:AR:TU jest kompleksowym i prostym narzędziem do organizacji zawodów. Aplikacja jest przydatna zarówno dla organizatora jak i uczestnika zawodów.

Kto stoi za projektem?

Jesteśmy zespołem kreatywnych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniwem. Wspólnie realizujemy ambitne projekty, stawiamy na jakość, kreatywność i unikalność rozwiązań. Dynamiczny rozwój branży interaktywnej sprawia, że wyzwania projektowe realizujemy z uwzględnieniem najnowszych technologii, metodyk i trendów. Nasze realizacje są użyteczne i funkcjonale, zgodne z aktualnymi standardami.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Za nami już blisko 30 imprez sportowych, za pomocą których mieliśmy możliwość gruntownego sprawdzenia i dostosowania naszej aplikacji. Nasz projekt jest na etapie ciągłego rozwoju, dlatego na bieżąco staramy się dostosowywać do wymagań użytkowników, jeśli chcesz móc testować naszą aplikację przed oficjalnym startem i pomóc nam w udoskonaleniu aplikacji zapisz się do naszej społeczności http://dostartu.pl/pomiar-czasu.pl.html.

Jakie są plany rozwoju?

Rejestracja, płatności, pomiar czasu, wyniki live. Wszytko on-line! Jeśli bierzesz się za organizację zawodów robisz to z pasji. Z naszą aplikacją nie musisz myśleć o zapisach, pomiarze czasu czy publikacji wyników. My też biegamy i dbamy o to aby organizowanie zawodów było dla Ciebie proste. Chcesz stworzyć miejsce spotkań dla takich jak Ty - którzy lubią zdrową sportowa rywalizacje i czerpią radość z biegania. Zależy Ci na atmosferze i pozytywnym odbiorze zawodów - chcesz to robić dobrze. Wystarczy laptop podłączony do Internetu. DO:ST:AR tworzymy z miłości do biegania!