Branża:

aplikacje

biznes i finanse

e-commerce

marketing i reklama

social media

społeczność

lifestyle

rozrywka

Finansowanie:

własne

fundusz

inne

Model biznesowy:

abonament

inny

Getlokal

Czym jest Wasz projekt?

Getlokal to aplikacja na smartfony, dzięki której małe i średnie przedsiębiorstwa mogą w łatwy sposób wprowadzić programy lojalnościowe do swoich usług. Dzięki naszej aplikacji nie musisz martwić się o drukowanie kart i pieczątek potrzebnych do nagradzania stałych klientów swojej firmy. Wystarczy zainstalować naszą apkę, aby gość Twojego lokalu mógł zbierać nagrody i bonusy za swoją lojalność!

Jaki problem rozwiązujecie?

Getlokal pozwala każdemu przedsiębiorstwu na zdobycie zainteresowania nowych klientów, a także stworzenie wyjątkowego programu lojalnościowego. Nie tylko pomagamy małym firmom na reklamę swoich usług w stworzonej przez nas społeczności, ale także utrzymanie stałej więzi z klientami i nagrodzenie ich lojalnosci!

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasza aplikacja jest skierowana przede wszystkim do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą wynagrodzić swoich stałych klientów. Chcesz rozpocząć program lojalnościowy w swojej firmie, ale nie masz czasu na drukowanie i przygotowywanie papierowych kart na pieczątki? Dzięki Getlokal oszczędzasz nie tylko czas swój i swoich klientów, ale także nie musisz przejmować się drukowaniem i przygotowywaniem - wystarczy ściągnąć naszą apkę i rozpocząć nagradzanie klientów!

Kto stoi za projektem?

Założycielami i fundatorami Getlokal są Nick Saunders i Marta Messechkova. Oboje mają za sobą długie lata pracy w firmach zarówno w Bułgarii, jak i Australii czy Wielkiej Brytanii. Przygodę ze start-upami rozpoczęli od założenia 8 lat temu w Sofii, Bułgarii firmy Golden Pages. Aktualnie oprócz pracy nad rozwojem aplikacji Getlokal, wspierają również w charakterze mentorów powstawanie nowych bułgarskich start upów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Getlokal podbija całe Bałkany. W każdym z krajów w których obecnie działamy (Bułgarii, Rumunii, Serbii i na Węgrzech) mamy ponad 100tys. aktywnych użytkowników!

Jakie są plany rozwoju?

W tym momencie, działamy przede wszystkim w Bułgarii, Rumunii, Serbii i na Węgrzech. Jednak już od września 2015r. wkraczamy do Polski, Hiszpanii, Wielkiej Brytani, Włoch czy też Rosji. Dzięki temu, że nasza aplikacja działa w ponad 20 językach zdobywasz zainteresowanie nie tylko lokalnych mieszkańców - ale również turystów!