Bumovista

kultura i sztuka, rozrywka
www.bumovista.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Bumovista to portal z najnowszą muzyką. Strona jest codziennie aktualizowana piosenkami najpopularniejszych artystów od razu po udostępnieniu ich w serwisie Youtube. Bumovista pozwala na słuchanie muzyki bez przerwy w ulubionych playlistach gatunkowych, a także tworzyć własne. To wszystko jest za darmo. Bądź na bieżąco z muzyką dzięki bumovista.pl

Jaki problem rozwiązujecie?

Jak często słuchasz radia i masz już dość granych w kółko tych samych piosenek z przed pół roku. Zastanawiasz się wtedy czy artyści w ogóle wydają coś nowego. Odpowiedź jest prosta - wydają i to dużo! Problem jest tylko taki, że nie wszystko jest puszczane, a jak już jest to z opóźnieniem. Serwis Bumovista rozwiązuje ten problem. Można tu znaleźć piosenki i teledyski ulubionych artystów w kilka chwil po ich wydaniu. Wszystkie utwory segregowane są według gatunków. Wystarczy wybrać swoje ulubione i słuchać automatycznie jeden po drugim lub też stworzyć własną playlistę.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Bumovista.pl jest dla fanów muzyki: pop, rock, dance, club, rnb, hip hop, dubstep, disco polo, chillout, house, a także eska czy planeta fm oraz wielu innych.

Kto stoi za projektem?

Projekt tworzy zespół w skład którego wchodzą: dyrektorzy, programiści, designerzy, redaktorzy muzyczni i marketingowcy. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej profesji.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wypuszczony ponad pół roku temu kilkukrotnie zmieniał swoje tory, by w końcu dotrzeć do użytkowników. Od ponad miesiąca obserwujemy ciągły wzrost odsłon strony, czasu przebywania i powracających użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Bumovista chce przede wszystkim dawać jakość. Pragniemy w przyszłości dodać funkcjonalności tworzenia wielu własnych playlist, toplisty i logowania się. Dzięki czemu każdy użytkownik z każdego miejsca na ziemi kilkoma kliknięciami będzie mógł odpalić swoją muzykę, najnowszą muzykę, za darmo.

Startupy

Dodaj startup