SpecPrawnik

prawo i przepisy
ul. Nagórskiego 3, 60-408 Poznań
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Serwis jest działającą na podstawie rzeczywistych opisów spraw prawników autorską wyszukiwarką wspomagającą znalezienie prawnika do konkretnej potrzeby Klienta.

Czym jest Wasz projekt?

Serwis jest działającą na podstawie rzeczywistych opisów spraw prawników autorską wyszukiwarką wspomagającą znalezienie prawnika do konkretnej potrzeby Klienta. Pomaga znaleźć osobie potrzebującej prawnika - specjalistę prawnego, który może mu pomóc w potrzebie prawnej, robił już podobne spory, transakcje lub zbliżone sprawy w danej dziedzinie, specjalizacji, branży.

Jaki problem rozwiązujecie?

Ułatwiamy znalezienie prawnika do konkretnego problemu prawnego. Klient prawnika wpisuje w okienko wyszukiwania problem prawny (znaczące słowa lub frazę a nawet kawałek treści z pisma z Sądu, Urzędu z czasem paragraf ) a serwis odnajduje prawnika, który zajmował się podobnymi problemami, przeszukując opisy spraw prawników zarejestrowanych w serwisie. Dalej osoba potrzebująca pomocy prawnej może wybrać prawników i zwrócić się bezpośrednio do nich o pomoc, zapytać jednym listem o dostępność i cenę usługi.

Do kogo kierujecie swój projekt?

SpecPrawnik jest dla osób, firm i instytucji. W szczególności jest dla tych, którzy nie wiedzą do kogo mają się zwrócić ze swoim problemem prawnym lub poszukują prawnika o wąskiej specjalizacji.

Kto stoi za projektem?

Specprawnik został utworzony przez radców prawnych i informatyków, którzy połączyli swoje doświadczenie aby pomóc Klientom i prawnikom właściwie się dobrać. Twórcy Serwisu: Zbigniew Abramowicz,Katarzyna Abramowicz.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

SpecPrawnik jest na wczesnym etapie rozwoju. Mamy 70 prawników, ok. 130 opisów spraw i 5500 wyszukań od powstania w październiku 2012 roku. Aktualnie rozmawiamy z wybitnymi ekspertami i specjalistami prawa na temat wsparcia swoją osobą projektu.

Jakie są plany rozwoju?

Zbieramy reprezentatywną liczbę opisów spraw i prawników oraz pracujemy nad rozpoznawalnością serwisu.Równolegle trwają też prace nad udostępnieniem funkcjonalności motywujące prawników i Klientów do korzystania z serwisu.

Startupy

Dodaj startup