StartUp Legal Aid

prawo i przepisy
www.startuplegalaid.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Branża: prawo i przepisy

Finansowanie: własne

Model biznesowy: inny

Adres: www.startuplegalaid.com


Czym jest Wasz projekt?

StartUp Legal Aid jest projektem firmy prawniczej KM Legal Advising Ł. Kulicki, N. Młynarczyk s.c. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie profesjonalenej obsługi prawnej startupów, które nie jest przez rynek prawniczy zaspokajane. Korzystając ze StartUp Legal Aid przedsiębiorca na wczesnym etapie rozwoju otrzyma poradę prawną w zakresie działalności swojej firmy. Z góry pozna cenę wykonania usługi. Będzie mógł zadać nieograniczoną liczbę pytań dodatkowych związanych z udzieloną mu odpowiedzią.

Jaki problem rozwiązujecie?

Najważniejszą funkcją w StartUp Legal Aid jest przejrzystość kosztów wykonania usługi, jej szybkość oraz przede wszystkim profesjonalność. Dodatkową wartością jest to, że jesteśmy osiągalni także poza internetem. Działamy również stacjonarnie. Można nas poznać

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszym potencjalnym klientem jest każdy przedsiębiorca na wczesnym etapie rozwoju. Jesteśmy startupem dla startupów :)

Kto stoi za projektem?

Wspólnikami KM Legal Advising są dwaj młodzi prawnicy, którzy przez lata studiów zdobyli bogate doświadczenie zawodowe, pracując w administracji publicznej, największych warszawskich kancelariach prawnych i działach prawnych międzynarodowych korporacji. Dodatkową wartością jest to, że jesteśmy osiągalni także poza internetem. Działamy również stacjonarnie. Można nas poznać. chętnie osobiście przedstawimy nasze referencje i dotychczasowe realizacje.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis oficjalnie działa od 3 miesięcy. Konsultacje ze środowiskami startupowymi pokazały nam jak bardzo taka usługa jest potrzebna. Zaowocowało to kilkoma relacjami partnerskimi. Obecnie pracujemy nad promocją projektu. Mamy za sobą już kilkanaście zadowolonych z obsługi startupów.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym celem jest dotarcie z naszymi usługami do startupów na terenie całej Polski. Chcemy aby StartUp Legal Aid stał się pierwszym miejscem, w którym firmy na wczesnym etapie rozwoju szukają konsultacji prawnej. Głównym zadaniem w najbliższej przyszłości są intensywne działania marketingowe

Startupy

Dodaj startup