The appCreate

aplikacje
http://theappcreate.com/
Finansowanie:
fundusz
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

The appCreate jest startupem umożliwiającym samodzielne tworzenie natywnych aplikacji mobilnych bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej. Platforma umożliwia wykorzystywanie gotowych i sprawdzonych modułów, które umożliwiają stworzenie sprawnej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

Jaki problem rozwiązujecie?

Platforma The appCreate umożliwia samodzielne tworzenie aplikacji mobilnych i opłacanie ich w formie comiesięcznego abonamentu. Takie rozwiązanie umożliwia samodzielne aktualizowanie treści i nanoszenie poprawek bez jednoczesnego ponoszenia kosztów dodatkowych, jak to jest w przypadku dedykowanych aplikacji mobilnych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Rozwiązanie, jakie oferuje The appCreate jest skierowane do wszystkich firm, które rozważają wprowadzenie aplikacji mobilnych. Oferty abonamentowe umożliwiają skorzystanie z platformy również przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

Kto stoi za projektem?

Appcreate Sp. z o.o. to zespół młodych ambitnych osób, którzy pasjonują się kodowaniem. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie co w działaniu zespołowym pozwala tworzyć tak innowacyjne i trudne w realizacji projekty jakim jet nasza platforma. Projektem kierują jego pomysłodawcy Piotr Bereziewicz i Rafał Cencora, mający wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów branży IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Końcowe testy wersji beta. W najbliższym czasie ruszamy z oficjalną sprzedażą.

Jakie są plany rozwoju?

Nasz cel na 2015 rok to pozyskanie około 600 klientów na rynku polskim, co da nam stabilną sytuację i pozwoli na przygotowanie do wyjścia z produktem na rynek europejski. Jesteśmy również otwarci na oferty od potencjalnych inwestorów, co spotęgowałoby nasze założenia i cele sprzedażowe na ten rok i przyśpieszyło zdobywanie rynków zagranicznych.

Startupy

Dodaj startup