ZnajdźReklamę.pl

marketing i reklama
http://www.znajdzreklame.pl
Finansowanie:
inkubator
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Projekt ZnajdzReklame.pl jest krokiem w przód w procesie tworzenia outdoorowych kampanii wizerunkowych. Jest to platforma posiadająca szereg funkcjonalności zarówno dla przedsiębiorców, którzy poszukują miejsc reklamowych, jak i właścicieli nośników.

Czym jest Wasz projekt?

Projekt ZnajdzReklame.pl jest krokiem w przód w procesie tworzenia outdoorowych kampanii wizerunkowych. Jest to platforma posiadająca szereg funkcjonalności zarówno dla przedsiębiorców, którzy poszukują miejsc reklamowych, jak i właścicieli nośników. Wynajem powierzchni reklamowych jest proste jak zakupy przez internet. Nie tracąc czasu na przeglądanie setek ofert firm posiadających nośniki reklamowe, jesteś w stanie w ciągu kilku minut stworzyć własną kampanię reklamową. Ty określasz zasięg Twojej kampanii, lokalizację nośników oraz termin emisji.

Jaki problem rozwiązujecie?

Uświadamiamy MŚP o możliwości samodzilenego reklamowania się na billboardach reklamowych, bez specjalistycznej wiedzy czy kontaktów. Nasze narzędzie pozwala w równie prosty sposób na wynajęcie jednego czy stu nośników reklamowych.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierwany jest da firm z sektora MŚP, które chcą stworzyć kampanię reklamową na billboardach zewnętrznych. Dajemy narzędzie do samodzielnej realizacji kampanii, bez specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Kto stoi za projektem?

Projekt inkubowany jest w programie inwestycyjnym iNKubator organizowanym przez NK sp. z o. o.. Pomysłodawcami i założycielami platformy to 2 studentów 5 roku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Projekt rozwijany jest przez 7 osób.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Po czterech miesiącach przygotowań platforma została wypuszczona na rynek. Obecnie zaczynamy działalność, wprowadzamy nowe nośniki i firmy reklamowe do naszej bazy i zajmujemy się promocją platformy.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższej przyszłości mamy zamiar wprowadzić do naszej bazy nowe formy reklamy zewnętrznej. Mamy też w planie zaimpelmentowanie nowych rozwiązań i funkcjonaności oraz w późniejszym czasie wersji mobilnej naszej platformy.

Startupy

Dodaj startup