... ... ...

Mutalo Group zdobywa nagrodę główną w kategorii Debiut w konkursie Międzynarodowy Czempion

Dodane

12-12-2018

Informacja prasowa
Mutalo Group został laureatem prestiżowego konkursu “ Polska Firma - Międzynarodowy Czempion” w kategorii Debiut na rynkach międzynarodowych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Konkurs “Polska Firma - Międzynarodowy Czempion” organizowany jest od 7 lat przez firmę doradczą PwC we współpracy z Pulsem Biznesu i PKO Bankiem Polskim, pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Promuje on aktywność polskich firm, które odnoszą sukcesy na światowych rynkach. Kategoria “Debiutanci” jest przeznaczona dla firm, które odnotowały wysoki wzrost przychodów pochodzących z ekspansji zagranicznej w minionym roku.

Gala wręczenia nagród konkursu odbyła się 6 grudnia 2018 roku w restauracji Belvedere w Warszawie. Nagrodę wręczył Janusz Władyczak, prezes KUKE, a w imieniu Mutalo Group nagrodę odebrała p. Angela Konieczko (Manager ds. Marketingu w Mutalo Group).

– Jesteśmy pierwszą polską firmą, która stawia na Afrykę jako strategiczny kierunek rozwoju. Zarówno nasze dane sprzedażowe, jak i prognozy dalszego wzrostu rynku utwierdzają nas w przekonaniu, że tradycyjny podział świata już przestał być aktualny. W najbliższych latach planujemy dalszą ekspansję i zwiększenie naszego udziału rynkach, na których jesteśmy obecni – zwycięstwo komentuje Prezes Mutalo Group - Tomasz Nowowieyski.

Mutalo Group to polska firma zajmująca się produkcją i eksportem napoju energetycznego KABISA, stworzonego z myślą o mieszkańcach Afryki Subsaharyjskiej. Firma została założona w 2015 roku przez Tomasza i Kaję Nowowieyskich, którzy wcześniej zakładali portal Jumia dla niemieckiego funduszu Rocket Internet w 17 afrykańskich krajach

Komentarze (0)