Inovatica i jej TransitArt: Material UI Timetables KIT bierze udział w konkursie i programie mentorskim ,,How to Web Startup Spotlight” odbywającym się w Bukareszcie. W tegorocznej, już czwartej edycji wydarzenia, uczestniczą 32 zespoły.

Jury konkursu wybrało najlepsze projekty z grona wielu zgłoszeń. TransitArt  konkurował z innymi startupami działającymi na polu  oprogramowania, technologii, „Internetu Rzeczy” czy rozwiązań mobilnych. Pod uwagę brano takie czynniki jak zespół stojący za danym projektem, jego doświadczenie, trendy panujące na międzynarodowym rynku, trakcję i zrozumienie potrzeb potencjalnych klientów. 

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Polski projekt umożliwia wizualizację i integrację informacji pasażerskiej ze stroną WWW lub aplikacją mobilną. Zostaje ona zwizualizowana w formie rozkładu jazdy, planera podróży biorącego pod uwagę różne formy komunikacji publicznej (multimodalność) lub planera przedstawiającego odjazdy komunikacji miejskiej w czasie rzeczywistym. To właśnie dzięki powyższym funkcjonalnościom polski projekt znalazł się w gronie 32 zespół walczących o nagrodę w wysokości 20 000$.

fot. pixabay.com

Komentarze (0)