W piątek wieczorem ogłoszono wyniki HackSummit Virtual Hackathon - międzynarodowego konkursu dla programistów na najlepszy projekt stworzony w ciągu 48 godzin. Pierwsze miejsce, i jednocześnie 100 000 dolarów, otrzymał zespół składający się z pracowników firmy Apptension z Poznania.

Tegoroczna edycja, pod patronatem serwisu Koding, odbywała się w dniach 20-22 lutego 2016 i była rekordowa pod względem zgłoszeń - uczestniczyło w niej 98 000 osób, a do oceny jury oddano ponad 1200 projektów z całego świata!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Nagrodzony projekt - Propsy, to aplikacja stworzona dla członków zespołów programistycznych oraz ich managerów. Pracownicy dają sobie nawzajem feedback, co pozwala liderom tworzyć zespoły najlepiej pasujące do danego projektu oraz najbardziej zgrane pod względem osobowości. Sami programiści mogą monitorować swój postęp i precyzyjnie kierować swoim rozwojem zawodowym. Dzięki skoncentrowaniu się na praktycznych kompetencjach i niezbędnych w pracy zespołowej umiejętnościach miękkich, Propsy niweluje dyskryminację ze względu na rasę, płeć czy wyznanie w środowisku pracy. Zbigniew Czarnecki, CEO Apptension, zapowiada dalszą pracę nad nagrodzonym projektem i udostępnienie go szerokiej bazie użytkowników.

Apptension istnieje na rynku od ponad 3 lat i zatrudnia niemal 40 utalentowanych ludzi związanych z nowymi technologiami. Współpracując z najlepszymi agencjami produkcyjnymi na świecie stworzyli oni wiele nagradzanych projektów i globalnych kampanii.

fot. materiały prasowe 

Komentarze (0)