Stefan Batory został laureatem tegorocznego zestawienia 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie 2016. To już szósta edycja rankingu przygotowywanego przez redakcję branżowego magazynu Brief.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na zdjęciu: Stefan Batory, pomysłodawca iTaxi i Booksy

Co roku w zestawieniu znajdują się osoby, które tworzą nową jakość w swojej dziedzinie, kreują trendy i znajdują nowe inspiracje w ugruntowanym obszarze. Stefan Batory zajął pierwsza pozycję w tegorocznym rankingu. Doceniono jego trzy projekty. Firmę software house eo Networks, koncept iTaxi, pozwalający na zamawianie taksówek przez dedykowana aplikację na smatfonie oraz najmłodszy pomysł - Booksy czyli pełny innowacyjny sytem SaaS-owy do zarządzania biznesem usługowym.

Booksy oferuje klientom unikalny model biznesowy. To system SaaSowy, do którego zaprojektowane zostały dwie aplikacje – jedna biznesowa, pozwalająca na zarządzanie  swoim salonem, nawet na odległość i bez recepcjonistki, druga dostępna zupełnie bezpłatnie dla klientów, którzy chcą z tych usług korzystać – to unikalne na skalę światową rozwiązanie.  Klienci korzystający z Booksy mają też możliwość umawiania się przez www i media społecznościowe.

Booksy to także jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się startupów. W ciągu niecałych dwóch lat aplikacja zdobyła uznanie barberów w Stanach Zjednoczonych i została z sukcesem wdrożona w Polsce i krajach angielskojęzycznych - Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii. Dzisiaj Booksy funkcjonuje w ponad trzydziestu krajach świata, od niedawna także w Indiach  i na Filipinach.  W styczniu br. zakończył się proces tworzenia zespołów w Argentynie, Brazylii, RPA i Singapurze, a końca czerwca 2016 r. projekt zaistnieje na kolejnych sześciu perspektywicznych rynkach.

– To wyróżnienie to dla mnie kolejny dowód na to ze Booksy jest innowacyjnym projektem – mówi Stefan Batory. – Booksy to nie tylko pierwsza w Polsce aplikacja mobilna do umawiania wizyt z poziomu smartfona,  ale przede wszystkim światowy lider, działający w 30 krajach. Cieszy mnie, że wyznaczamy trendy i wprowadzamy nową jakość obsługi klientów na rynku health & beauty nawet na tak konkurencyjnych rynkach jak USA, Singapur czy Wielka Brytania – dodaje na koniec.

Komentarze (0)