... ... ...

Myślisz, że jesteś za stary, by nauczyć się czegoś nowego? Ta infografika przekona Cię, że się mylisz

Dodane

20-05-2016

Adam Łopusiewicz
Historie sukcesu motywują do działania, dlatego też często piszemy o osiągnięciach przedsiębiorców. Tym razem chcielibyśmy zachęcić Was do zobaczenia infografiki, która pokazuje, kiedy ludzie sukcesu zaczęli zajmować się dziedziną, w której okazali się bardzo dobrzy.

Zdjęcie główne artykułu by unsplash

Nie urodzili się z talentem, tylko na niego zapracowali. Tak w skrócie można połączyć historie sukcesów aktorów, pisarzy czy przedsiębiorców wymienionych w poniższej infografice. Zdawało Ci się, że ludzie sukcesu od zawsze parali się rzemiosłem, które przyniosło im duże pieniądze? Mylisz się, czego dowodem są dane zebrane przez Anastasię Borko i Annę Vital, współtwórczynie bloga "Funders and Founders". Borko i Vital zajmują się ilustrowaniem historii sukcesów znanych ludzi.

Na blogu Funders and Founders znajdziemy, pokazaną w formie infografiki, drogę do sukcesu Marka Zuckerberga - założyciela Facebooka, Jeffa Bezosa - twórcę m.in. Amazonu, Elona Muska - twórcę m.in. Tesli, Billa Gatesa - twórcę Microsoftu i wielu innych postaci znanych w branży IT. Oprócz obejrzenia poniższej infografiki pokazującej, kiedy popularni aktorzy, pisarze i przedsiębiorcy po raz pierwszy zajęli się dziedziną, na którą poświęcili kilka lat życia, zobaczcie infografikę, dzięki której możesz sprawdzić, kto w Waszym wieku zaczął przygodę z biznesem. Skoro oni mogli, to ty też możesz osiągnąć sukces. Nawet jeśli masz 69 lat.

Komentarze (0)