5 października w Krakowie odbędzie się wyjątkowa konferencja, którą uświetni obecność jednego z najsłynniejszych trenerów biznesu - Briana Tracy. Ponad 1000 przedsiębiorców będzie mogło skorzystać z jego wiedzy.

Brian Tracy przeszkolił już 250 tysięcy osób na świecie, w tym kadrę Coca Coli, Alianz, Volvo czy BMW. Jest autorem 60 książek w tym bestsellerów „Sposób na sukces”, „Psychologia sprzedaży”. Uważa, że podstawowa zasada w dzisiejszych czasach brzmi: „Aby zarabiać więcej, trzeba się więcej nauczyć” i w myśl tej zasady poprowadzi szkolenie w Krakowie. Z jego ogromnej wiedzy na temat strategii biznesowej, zarządzania i sprzedaży będą mogli skorzystać polscy przedsiębiorcy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na zdjęciu: Brian Tracy | fot. Piotr Szałański

Konferencja odbędzie się w nowo wybudowanym hotelu Doubletree by Hilton Kraków. Prelegentami będą wyłącznie praktycy biznesu m.in. Rafał Brzoska – twórca i współwłaściciel Paczkomatów InPost, jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, a także Ryszard Chmura, Andrzej Borcz czy Andras Avidor.

Na uczestników konferencji czeka 8 godzin wykładów o tym jak rozwinąć firmę, jak poradzić sobie w dynamicznych czasach i jak przetrwać na konkurencyjnych rynkach. Głównym tematem będzie sprzedaż poprzez rekomendacje – to trend, który zapanował wśród ludzi biznesu na całym świecie i jest promowany przez specjalistów takich jak Brian Tracy.

- Polscy przedsiębiorcy coraz częściej zrzeszają się i szkolą by dorównać standardom wyznaczonym przez Unię Europejską. Według raportu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw z 2014 r. wynika, że na rynku funkcjonuje 1,8 mln firm, z czego 99,8 proc. należy do sektora MŚP, który zatrudnia 70% pracowników. Nasza konferencja jest przeznaczona właśnie dla tego grona: właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry zarządzającej i menadżerskiej. Wybraliśmy jako prelegentów przedsiębiorców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu i swoją receptą na sukces – mówi Klaudia Dzwonek, rzecznik prasowy konferencji.

Ryszard Chmura, Dyrektor Narodowy BNI Polska, jeden z prelegentów konferencji tak wypowiada się o wydarzeniu: Byłem na wielu szkoleniach z zarządzania i sprzedaży, nikt nie zrobił na mnie lepszego wrażenia oraz nie nauczył mnie tak dużo jak Brian Tracy, którego miałem wiele okazji słuchać na żywo podczas szkoleń i warsztatów. Przeczytałem kilkadziesiąt jego książek i wdrożyłem wiele rad w praktyce. W BNI polecamy tylko sprawdzony know how, dlatego z całą pewnością mogę zarekomendować Briana jako trenera i uważam, że warto wziąć udział w wydarzeniu tym bardziej, że Brian będzie prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz w Krakowie.

Zapraszamy serdecznie na oficjalną stronę wydarzenia www.growthexpertsacademy.pl

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)