... ... ...

hub:raum Kraków WARP szuka innowacyjnych projektów. Ostatni dzwonek dla zespołów z Europy Środkowo-Wschodniej

Dodane

05-10-2015

Informacja prasowa
Jeszcze przez 4 dni startupy z branży technologicznej, które chcą rozwinąć pomysły biznesowe i wprowadzić je na zagraniczne rynki, mogą zgłaszać się do programu hub:raum Kraków WARP.

Program gwarantuje zasoby, infrastrukturę i mentoring pozwalające na rozwój produktu i szybsze wejście na europejskie rynki – więcej na stronie internetowej. hub:raum Kraków WARP został przystosowany w taki sposób, aby najlepiej sprostać oczekiwaniom oraz potrzebom startupów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Fakty dotyczące programu akceleracyjnego:

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Rocznie centrum innowacyjności analizuje ponad dwa tysiące zgłoszeń, a podczas trzech edycji program akceleracyjnego i przeszkoliło 36 startupów z 15 krajów. Dzięki warsztatom zespoły będą mogły rozwinąć swoje projekty, korzystając z wiedzy, narzędzi, finansowania i kontaktów, które pozwolą skalować produkt lub usługę. Centrum pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowania w Krakowie. Udział w programie nie wiąże się z przejęciem udziału w pomyśle lub projekcie WARP to intensywne warsztaty i sesje mentoringowe na temat rozwoju biznesowego produktów, sprzedaży, projektowania i prezentacji pomysłu. Podczas trwania tegorocznej edycji programu startupy wspierać będzie grupa ponad 50 mentorów i ekspertów.

Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie: www.warpinfo.com

Komentarze (0)