Marzysz o prowadzeniu własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz dowiedzieć się jak inni osiągnęli sukces? Jeśli tak, Startup Mashup to event idealny dla Ciebie!

Startup Mashup to wydarzenie skierowane przede wszystkim do studentów, którzy w przyszłości chcą założyć własną firmę. Event składa się z dwóch części: konferencji oraz 2-dniowych warsztatów, w czasie których młodzi ludzie będą tworzyć prototyp swojego produktu. W pracy nad budową startupu, uczestników wspierać będą praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w tworzeniu własnego biznesu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Konferencja odbędzie się 3 grudnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, natomiast warsztaty 5-6 grudnia. Wśród prelegentów pojawią się m.in.: Jacek Kinecki z Przelewy24, Bartosz Burek z jakdojade.pl oraz Artur Kurasiński z MUSE.

Organizatorem wydarzenia jest PBDA Consulting, studencka organizacja z Poznania. Więcej informacji, w tym harmonogram oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie internetowej sumu.pl oraz na Facebooku.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)