... ... ...

Po sukcesie pierwszego spotkania z cyklu Moda na Biznes organizatorzy szykują się do kolejnego

Dodane

19-11-2015

Informacja prasowa
„Porażki wzmacniają” to temat najbliższego spotkania, które odbędzie się we wtorek, 24 listopada. Prelegentami będą osoby, które mimo licznych porażek, problemów i rzucanych pod nogi kłód, nie poddały się i brną dalej realizując swoje plany i cele.

Moda na Biznes to cykl czterech spotkań, z których każde ma określony temat przewodni, pod który dobierani są prelegenci. Najbliższe spotkanie odbędzie się już we wtorek, 24 listopada o godzinie 19:00 w tzw. "Serowcu", czyli C-13, budynku Politechniki Wrocławskiej w sali 2.17. 

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Listopadowa Moda na Biznes skoncentruje się na porażkach, nie mniej jednak organizatorzy zapewniają, że będzie bardzo inspirująco. Uczestnicy spotkania dowiecie się jakie są najczęstsze źródła problemów, jak sobie z nimi radzić i jaką nagrodą może być wytrwałość. 

Tym razem wystąpi aż trzech mówców: Julia Daroszewska, pomysłodawca i główna organizatorka cyklu spotkań Moda na Biznes, a na co dzień przedsiębiorczą kobietą, która, symultanicznie rozwija kilka marek jednocześnie; Michał Rakowski, wicemistrz Polski w przemawianiu publicznym oraz filozof Artur Tarsa. 

Poza wykładami uczestnicy wezmą udział w networkingu... Albo i dwóch! Żeby było w pełni biznesowo mistrzem ceremonii będzie Leszek Kozłowski, wrocławski przedsiębiorca, który z pierwszym biznesem ruszył już w Szkole Podstawowej. 

Moda na Biznes dedykowana jest osobom, które zastanawiają się czy lepiej jest pozostać na etacie, czy założyć własną firmę.  Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jakie pułapki i problemy czyhają na młodych przedsiębiorców.

- Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie – mówi Julia Daroszewska, główna organizatorka cyklu. - Celem spotkań nie jest namówienie ludzi na założenie firmy, ale wsparcie przy podjęciu decyzji. - wyjaśnia. - Chcemy powiedzieć to, czego nikt nie powiedział nam, zanim rzuciliśmy się na głęboką wodę przedsiębiorczości. Zarówno praca na tacie ma swoje plusy jak i samozatrudnienie. To zupełnie dwie różne rzeczy. - dodaje. 

Drugim z organizatorów jest Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, które posiada największą bazę z ofertami praktyk i pracy spośród wszystkich BK w Polsce. Poza wsparciem w planowaniu kariery pisaniu CV i symulacją rozmowy rekrutacyjnej udziela ono wsparcia w zakresie rejestracji działalności gospodarczej. Dla osób, które poważnie już myślą o własnej firmie Biuro Karier może pomóc w wybraniu odpowiedniej formy prawnej praz w przebrnięciu przez cały proces rejestracji działalności.  

Więcej o cyklu Moda na Biznes oraz prelegentach przeczytacie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Komentarze (0)