Do 27 marca 2016 r. trwa rekrutacja do programu mentoringowego Mentors 4 Starters organizowanego przez warszawski oddział Global Shapers oraz przez Fundację Mentors 4 Starters.

W trzeciej edycji programu weźmie udział rekordowa ilość mentorów – 24 czołowych przedstawicieli biznesu, którzy indywidualnie będą pracować z wyselekcjonowanymi uczestnikami.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Mentorzy tegorocznej edycji programu to m. in. (pełna lista na stronie internatowej programu www.mentors4starters.pl) :

 • Dariusz Andrian – Chief Executive Officer VML Poland
 • Robert Bednarski – Dyrektor Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią
 • Wojciech Borowski – Chief Executive Officer McCANN Worldgroup
 • Tomasz Bogus – Prezes Zarządu BGŻ BNP Paribas
 • Waldemar Dubaniowski – Business Development Director w PwC
 • Anna Jakubowski – Dyrektor Generalny Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich
 • Andrzej Klesyk – wieloletni Prezes Zarządu PZU SA
 • Agnieszka Kosik – Chief Executive Officer Mediacom
 • Wojciech Kostrzewa –  Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy ITI
 • Szymon Midera – Prezes Zarządu Banku Pocztowego SA
 • Jadwiga Moszyńska –  Dyrektor Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów OEM Tikkurila Polska
 • Jacek Olechowski – Prezes Zarządu MEDIACAP SA
 • Grażyna Piotrowska-Oliwa – prezes zarządu Virgin Mobile Polska

Program skierowany jest do absolwentów i studentów drugiego stopnia uczelni wyższych, którzy mają udokumentowane doświadczenie zawodowe (praca, staże, praktyki, publikacje, indywidualne projekty, działalność gospodarcza). Kandydaci powinni dobrze posługiwać się językiem angielskim i chętnie angażować się w działania społeczne (wolontariat, działa pro bono).

Podczas spotkania wstępnego oraz kilku merytorycznych Mentor i uczestnik programu pracują nad budowaniem indywidualnej ścieżki kariery w danej branży, rozwojem własnego biznesu czy autorskimi projektami proponowanymi przez Mentee. Mentors 4 Starters ma charakter non-profit i nie wiąże się z żadnymi opłatami od jego uczestników.

Według uczestników ubiegłorocznej edycji, program istotnie wpłynął na ich życie i karierę. Mentee m. in. zbudowali nową strategię rozwoju prowadzonych firm, zmienili koncepcje biznesowe, wypracowali nowy branding i komunikację marki firmy, podjęli decyzję o dalszym szkoleniu, zmienili zawód i pracę, czy przeprowadzili się do innego miasta. Przede wszystkim zaś uczestnicy nabrali pewności siebie, ustalili priorytety prywatne i zawodowe.

Aplikować można na stronie: www.mentors4starters.pl

Global Shapers Community jest społecznością dynamicznych, przedsiębiorczych i społecznie zaangażowanych młodych liderów z całego świata, którzy nie ukończyli jeszcze 30 lat. Powołana do życia w 2011 roku przez World Economic Forum działała na zasadzie miejskich Hubów. Poprzez współpracę oraz lokalnie realizowane projekty mają one za zadanie wywierać pozytywny wpływ na regiony, w których są obecne, a przez to kształtować rzeczywistość na poziomie globalnym. Partnerska Fundacja Mentors4Starters powstała na kanwie projektu i jest podmiotem dedykowanym rozwijaniu dziedziny mentoringu w Polsce.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)