Kiedy zaczęły się rozmowy na temat przejęcia agencji Socializer? Czy na lajkach, budowaniu fan page'y, obsłudze klientów z branży da się zarobić? Czy Facebook nadal jest dobrym mierzalnym narzędziem dotarcia do klienta? Na te i inne pytania odpowiedział Yuri Drabent w rozmowie z Arturem Kurasińskim.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. Moon Media

Ruszył nowy sezon programu "AK74", którego prowadzącym jest Artur Kurasiński. W pierwszym odcinku nowej serii do rozmowy został zaproszony Jerzy Drabentowski, który przybrał sobie przydomek Yuri Drabent. Kurasiński rozmawia z gościem m.in. o tym czy na prowadzenie fan page'y marek da się zarobić.

fot. Moon Media

Artur Kurasiński rozmawiał z gościem również na temat przedsiębiorczości. Czy Yuri Drabent czuje się dobrym przedsiębiorcą? Czy żeby osiągnąć sukces trzeba mieć "żyłkę przedsiębiorcy"? Jak zaczęła się przygoda bohatera wywiadu z biznesem? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w pierwszym odcinku kolejnego sezonu AK74.

fot. Moon Media

Pierwszą część rozmowy Artura Kurasińskiego z Yuri Drabent możecie obejrzeć już dzisiaj. Kolejna ma zostać opublikowana w najbliższy piątek.

 

Komentarze (0)