0 0 0

Zdjęcia modelek zamówisz, tak jak pokój w hotelu na Booking.com - Signmytits

Dodane

03-12-2015

Mam Startup
Ludzkie ciało to idealne miejsce, żeby umieścić na nim napis - tak zaczęliśmy ostatni artykuł na temat Signmytits, startupu z Krakowa, który łączy IT z pięknymi kobietami. Dziś prezentujemy rozmowę z twórcą tego projektu. Andriy Tkachiv odpowiadał na pytania Aleksandry Mikołajczyk ze StartUpTV.

Signmytits to serwis stworzony przez trzech informatyków z Krakowa. Twórcy projektu: Andriy Tkachiv, Mariusz Bełtowski i Mateusz Hołubowski, przeglądając fiverr.com natknęli się na nietypowe ogłoszenie, w którym młoda dziewczyna oferowała sprzedaż pozowanych zdjęć ze spersonalizowanymi napisami umieszczanym na różnych częściach ciała. - A my jak prawdziwi informatycy zauważyliśmy, że ten proces można zautomatyzować - mówił Andriy Tkachiv. Tak w ciągu miesiąca powstał projekt Signmytits.com.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Za jego pomocą możemy szybko zamówić zdjęcie modelki z wybranym przez nas napisem zamieszczonym w jednym z trzech miejsc: na biuście, pupie i brzuchu. Więcej o Signmytits przeczytasz w naszym artykule. O tym, ile zarabia modelka, która sprzedaje swoje zdjęcia z napisami na ciele? Jakie napisy najczęściej zamawiają klienci? Dlaczego w ofercie są tylko zdjęcia modelek, nie modeli? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi szukała Aleksandra Mikołajczyk w programie Startup Kumite. 

Komentarze (0)