Jesteś fanem komiksów? Masz nudne zdjęcie profilowe na portalach społecznościowych? Chcesz wyróżnić się wśród swoich znajomych? Jeśli tak, to ta aplikacja jest dla Ciebie! Dzięki niej w przeciągu kilku minut stworzysz swój nowy avatar.

Obsługa aplikacji iMadeFace jest nadzwyczaj prosta i szybko zrozumiemy jak stworzyć zdjęcie prezentujące nas w barwach komiksowych. Po jej uruchomieniu pojawi nam się ekran początkowy, z którego możemy wybrać trzy opcje: facet/kobieta, sklep i galeria zdjęć utworzonych dzięki iMadeFace. Po wyborze odpowiedniej dla nas płci możemy przystąpić do zabawy w tworzeniu naszego nowego zdjęcia profilowego.

Na początku pojawia nam się przykładowy avatar, którego możemy dowolnie zmodyfikować. U góry ekranu pojawi się pasek zadań, z poziomu którego możemy zmienić kształt głowy postaci, układ włosów, oczu, wielkość nosa i wiele innych rzeczy. Wystarczy przesuwać palcem w prawo bądź w lewo, aby zmienić coś w przykładowej postaci. Jeśli chcemy zmienić kolor włosów to wystarczy, że wybierzemy tę opcję z górnego paska i następnie będziemy przesuwać w górę i w dół palce po ekranie, aby dokonać zmian. Ciekawą opcją jest zmiana koloru skóry oraz zmiana tła. W końcowym etapie dopieszczania avatara, możemy dodać mu gadżety w postaci okularów oraz napis (niestety wybrany wyłącznie z listy). Avatarem możemy podzielić się na większości popularnych portalach społecznościowych, bądź wysłać go w wiadomości e-mailowej.

Dla leniwych stworzono również opcję automatycznego generowania postaci. Wystarczy, że potrząśniemy urządzeniem mobilnym na który pobraliśmy naszą aplikację i system sam wygeneruje nam taki avatar. Aplikacja dostępna jest za darmo na smartfony i tablety z systemem iOS,

Komentarze (0)