Zima za oknem, ale na marchewkowych spotkaniach już dawno zawitała wiosna. Jesli nie możesz doczekać się pierwszych wiosennych symptomów, u nas na pewno je znajdziesz! Kwietniowe spotkanie warszawskich Geek Girls Carrots będzie poświęcone rozrywkom dnia codziennego, o których opowie Karolina Wiercigroch z Yelp.pl oraz Monika Bończa-Tomaszewska z Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Wiosna to idealny czas, aby wyjść z domu i sprawdzić co się dzieje na mieście. Szukacie inspiracji, rekomendacji, poleconego miejsca, fajnej kawiarni? Jest takie miejsce, w którym znajdziecie wszystko to, o co chcielibyście zapytać znajomych i nieznajomych – Yelp.pl. Nasza pierwsza prelegentka - Karolina Wiercigroch - Community manager z Yelpa, opowie nam jak bzik na punkcie kanapek, przerodził się w pasję do odkrywania fajnych miejsc na mapie Warszawy i nie tylko. Nasza druga prelegentka to Monika Bończa - Tomaszewska od zawsze związana z kulturą, sztuką i rozrywką. Obecnie pożytkuje swoją energię na projekty związane z Narodowym Instytutem Audiowizualnym – to na gruncie zawodowym, a na gruncie rodzinnym – mama trzech córek. Spełnia się i realizuje swoje pasje studiując User Experience Design.

Przypominamy o naszym nowym punkcie spotkań - Pitches. Jeśli masz ochotę zaprezentować swój pomysł szerszej publiczności, pisz na adres amelka@gmail.com.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:

http://mamstartup.pl/kalendarz/3899/geek-girls-carrots-17

MamStartup objął patronatem medialnym to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)