... ... ...

Pasja ponad wszystko. Już 15 października zapraszamy na cykl spotkań pt. Moda na biznes

Pressroom MamStartup
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dodane

13-10-2015

Informacja prasowa

"Moda na Biznes" to cykl czterech spotkań tematycznych, podczas których prelegenci przedstawiać będą różne czynniki związane z biznesem i prowadzeniem własnej firmy. Pomysłodawcą i organizatorką wydarzeni jest Julia Daroszewska, właścicielka mocno zdywersyfikowanego start-upa, która w 2013 roku w ramach Juwenaliów zorganizowała pierwszy w historii Politechniki Wrocławskiej Pokaz Mody.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

- Mój promotor namówił mnie, żeby w jakiś sposób połączyć pasję do mody i biznesu przynajmniej nazwą– wyjaśnia. Tak powstała „Moda na Biznes”. 

Spotkania z cyklu „Moda na Biznes” dedykowane są przede wszystkim osobom, które rozważają otwarcie własnej działalności. Mają zmotywować i zainspirować oraz pomóc w podjęciu decyzji odnośnie ścieżki swojej kariery. - Mówi organizatorka wydarzenia - Julia Daroszewska. - Podczas czterech spotkań tematycznych prelegenci będą przekazywać słuchaczom to, czego nie ma w książkach ani czego nie uczą na studiach. 

Pierwsze spotkanie ma się odbyć już 15 października o 19:00 na kampusie Politechniki Wrocławskiej. Jego tematem będzie "Pasja ponad wszystko", a prelegentami ludzie, którzy byli w stanie zmienić swój kierunek o 180 stopni, całkowicie rezygnując z planów, by zając się tym, co kochają, wytrwać w tym w czasie trudnych początków i przestać pracować wraz z dniem, kiedy ich pasja zaczęła ich utrzymywać. 

Więcej szczegółów odnośnie cyklu "Moda na Biznes" można znaleźć na stronie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Komentarze (0)