... ... ...

Aplikacja Listonic zaktualizowana. Material Design i jeszcze prostsze zakupy

Pressroom MamStartup
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dodane

01-10-2015

Informacja prasowa
Listonic, aplikacja pozwalająca na tworzenie i zarządzanie listami zakupów, właśnie doczekała się aktualizacji i została dostosowana do wytycznych Material Design. Pierwszy etap, obejmujący aktualizacje aplikacji na Androida został właśnie zakończony.

Zmiany w Listonic skupione są przede wszystkim na odświeżeniu wyglądu wszystkich elementów interfejsu. Dzięki wprowadzeniu Material Design aplikacja jest bardziej przejrzysta i prostsza w obsłudze, a działanie podstawowych funkcji zoptymalizowane tak by jeszcze szybciej dało się zarządzać listami.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Największą transformację przeszedł widok dodawania produktów. W nowej wersji został on przeprojektowany, by odpowiadać procesowi robienia codziennych zakupów w czasie których ok. 70% wybieranych produktów to przedmioty kupowane cyklicznie. Mając to na uwadze twórcy Listonic zmienił sposób dodawania produktów tak by łatwo było dodać najczęściej wybierane produkty i przeglądać listy towarów według interesujących użytkownika kategorii. W widoku dodawania przedmiotu została dodana również możliwość prostego dodawania ilości.

Równolegle z wersją na Android w podobny sposób zmieniana jest aplikacja na Windows Phone. Również listy na stronie internetowej są przeprojektowane według wymogów Material Design tak by za parę miesięcy Listonic stworzył spójny ekosystem.

 

fot. materiały prasowe 

Komentarze (0)