Już 16 listopada br., po 521 dniach budowy, Inkubator Technologiczny Kieleckiego Parku Technologicznego otwiera swoją działalność. Nowoczesny i doskonale wyposażony budynek Inkubatora jest już gotowy, by przyjąć pod swój dach nowatorskie pomysły na biznes.

Oficjalne otwarcie nowo powstałej infrastruktury Kieleckiego Parku Technologicznego  odbędzie się w godzinach 10:30 – 12:30, przy ul. Olszewskiego 6 w Kielcach, w głównej Sali konferencyjnej Inkubatora tzw.: „Dolinie Krzemowej”. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz Miasta i Województwa Świętokrzyskiego, oraz wszyscy Ci, którzy przyczynili się do powstania Inkubatora Technologicznego. Podczas uroczystości uczestnicy zapoznają się z infrastrukturą przeznaczoną do wspierania przedsiębiorczości w regionie. Oprócz zwiedzania budynku, będzie można poznać firmy, które od listopada 2011 r. wprowadziły  się do Inkubatora. Przedsiębiorstwa te pozytywnie przeszły etap rekrutacji i otrzymały zgodę na ulokowanie się w Parku. Oprócz doskonale przygotowanych powierzchni biurowych, otrzymają pakiet usług okołobiznesowych, w tym m.in. doradztwo  i szkolenia z zakresu rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, dostęp do pomieszczeń wspólnych, media, dostawę telefonu i szerokopasmowego Internetu, ochronę obiektu oraz wiele innych. Chlubą Inkubatora jest również bardzo nowoczesne i w pełni wyposażone Centrum Konferencyjne. Podczas otwarcia uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia nowo powstałego budynku.

Uroczyste otwarcie Inkubatora Technologicznego odbędzie się w ramach IV edycji Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej, skierowanych do przedsiębiorczych mieszkańców województwa świętokrzyskiego, w szczególności studentów i pracowników naukowych. Będą oni mogli wziąć udział w konferencji otwierającej oraz w panelach warsztatowo – szkoleniowych. Trenerzy przygotują uczestników do stawiania pierwszych kroków w biznesie, nauczą jak wykreować wizerunek zarówno swój jak i reprezentowanej firmy, oraz przygotują do rozmowy z inwestorem.

Więcej informacji na www.technopark.kielce.pl

Program uroczystości dostępny jest tutaj.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)