Serwis dambomam.pl jest polską odpowiedzią na potrzebę współkonsumpcji (collaborative consumption) współczesnego zinformatyzowanego społeczeństwa.


Idea ta, opierająca się na różnorodnych formach i odmianach dzielenia się, sprzedaży i kupna, wynajmu, pożyczania i wymiany, w naszym serwisie przybrała formę bezgotówkowej wymiany przedmiotów na punkty. Punkty, które użytkownicy zdobywają poprzez szereg aktywności, w tym przekazywanie przedmiotów innym osobom, wykorzystują do licytacji na dowolnych aukcjach pozostałych członków naszej społeczności.

Jak Działa?

  • Szybki start, abyś mógł łatwo i z przyjemnością wkroczyć do świata dambomam.pl, otrzymasz pakiet punktów na start. Pierwsza dawka to 100 punktów za rejestrację.
  • Wystaw przedmiot na aukcji, za wystawienie pierwszej aukcji otrzymasz kolejne 100 punktów w bonusie!
  • Zaproś znajomych, niech dołączą do naszego grona, a Twoje notowania wzrosną. Punkty otrzymasz, gdy zaproszony użytkownik wystawi przedmiot i z sukcesem zakończy swoją pierwszą aukcję.
  • Bądź aktywny, wraz z przekroczeniem określonych progów za aktywności (np. 5 / 10 / 15 dodanych komentarzy/wystawionych aukcji itp.) otrzymujesz dodatkowe punkty gratis.
  • Wiarygodność użytkowników, w trosce o bezpieczeństwo i wiarygodność użytkowników serwisu dajemy możliwość potwierdzenia własnej tożsamości przez numer telefonu lub przelew mikro płatnością za pośrednictwem Przelewy24.pl.

Inne funkcjonalności i bieżące aktualizacje

- pełne powiązanie z FB (logowanie, polecanie, rejestracja);
- system grywalizacji w postaci zmiennych "ikonek" odpowiadających za poszczególne aktywności (komentowanie, licytowanie, wygranie aukcji, zapraszanie znajomych itp.);
- rozbudowa systemu aukcji premium - ułatwiony system dodawania aukcji, widoczność na stronie głównej;
- całkowicie nowe kategorie aukcji (równoległe do kategorii przedmiotowych: meble/ciuchy/gry itp) - rozróżnione ze względu na "powód oddania" przedmiotu.

Więcej atrakcji, nowych funkcji już wkrótce. Tym czasem zapraszamy do odwiedzenia dambomam.pl oraz polubienia nas na FB. Więcej informacji stricte technicznych i typowo "od zaplecza" znajdziecie na naszym blogu blog.dambomam.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)