Główną funkcjonalnością serwisu SprawnaRejestracja.pl jest optymalizacja czasu pracy poprzez przekazanie klientom możliwości samodzielnej rejestracji na usługi firmy.

Nazwa narzędzia: SprawnaRejestracja.pl

Główna funkcjonalność: Optymalizacja czasu pracy poprzez przekazanie klientom możliwości samodzielnej rejestracji na usługi firmy.

Dodatkowa funkcjonalność: Zarządzanie wizytami, zarządzanie klientami, wsparcie działań marketingowych, możliwość stworzenia strony internetowej, branżowe narzędzia automatyzujące pracę.

Jak to działa?: Logujemy się do narzędzia, uzupełniamy dane firmy (oferowane usługi oraz listę pracowników), umieszczamy formularz rejestracji na swojej stronie (bądź link do niego), uwalniamy się od ciągłych telefonów z zapytaniem o wolne terminy i dajemy klientom wygodę na jaką zasługują.

Klienci: Firmy „pracujące" bezpośrednio z klientem (fryzjerzy, lekarze, spa itp) + w najbliższym czasie: pensjonaty itp (wynajem pokoi), puby, restauracje (rezerwacja stolików).

Co nas wyróżnia?: Rozwój narzędzia podyktowany jest wymaganiami Klientów (zamiast wrzucać kolejne „fajne" opcje koncentrujemy się na realnych potrzebach Klientów), dostarczanie branżowych narzędzi optymalizujących i automatyzujących pracę, stały rozwój (żeby nie wiało stagnacją jak u konkurencji ;-)

Przykład wykorzystania: Ostatnim czasem głośno jest o problemach firm korzystających z zakupów grupowych. Duża liczba klientów chętnych na ich usługi powoduje konieczność ciągłego „wiszenia" na telefonie i umawiania wizyt, co uniemożliwia im faktyczną pracę. Wykorzystanie naszego narzędzia do procesu rejestracji wizyt zdejmuje z firmy zbędny obowiązek i pozwala jej skupić się na zarabianiu.

Model biznesowy: abonament (dwa pakiety do wyboru + trzeci w drodze)

Współpraca: Jesteśmy otwarci na współpracę z serwisami skierowanymi do podobnych Klientów.

Chętnych zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Za rozwój narzędzia odpowiedzialna jest Agencja Interaktywna Let's Rock!

Adres strony: http://sprawnarejestracja.pl/
Demo: http://sprawnarejestracja.pl/demo
Wprowadzenie do narzędzia: http://sprawnarejestracja.pl/blog/show/pierwsze-kroki-znarzedziem

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)