10 milionów graczy na Tequila Planet

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Pod koniec kwietnia (dokładnie 22.04) na platformie Tequila Planet zarejestrowano 10-milionowego gracza. To duży sukces dystrybucyjny w rok od premiery i pilotowego uruchomienia tej globalnej platformy służącej do dystrybucji i marketingu gier mobilnych free2play.

Pod koniec kwietnia (dokładnie 22.04) na platformie Tequila Planet zarejestrowano 10-milionowego gracza. To duży sukces dystrybucyjny w rok od premiery i pilotowego uruchomienia tej globalnej platformy służącej do dystrybucji i marketingu gier mobilnych free2play. Platforma stworzona została przez Tequila Mobile SA spółkę z grupy Carrywater i uruchomiona w kwietniu 2011.


Wojciech Woziwodzki, CEO Tequila Mobile: „Tequila Planet to ponad 10M unikatowych użytkowników, na platformie odnotowaliśmy już ponad 1,2 miliona transakcji z 80 krajów na świecie. Skala biznesu Tequila rośnie z miesiąca na miesiąc, więc mamy z czego się cieszyć w rok od premiery. Ostatni rok nie był łatwy, bo postawiliśmy sobie bardzo ambitne cele. Udało się ponieważ, mamy świetny zespół, który zbudował rozwiązanie na światowym poziomie – często spotykamy duże zagraniczne firmy z branży, które z zazdrością spoglądają na to co udało się nam zbudować. W osiągnięciu celów pomogło także to, że pozyskaliśmy prywatnych inwestorów, którzy dołączyli do Tequila na końcu 2011, więc mieliśmy swobodę w realizowaniu tego ambitnego projektu.”

Tequila Mobile z sukcesem dystrybuuje swoje tytuły w największych app storach: Fantasy Kingdom Defense wersja HD na Google Play (Android Market) przekroczył poziom 1 mln. downloadów a wersja na iOS która miała premierę kilka tygodni temu przekroczyła już 300 tys. pobrań. Tylko ten jeden tytuł na różnych platformach mobilnych w sumie zgromadził już 3 mln. graczy.

źródło: informacja prasowa