10 praktyk przyspieszających rozwój firmy wg Michała Sadowskiego (Brand24)

Dodane: 08.07.2016

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

– Moją jakąś supermocą jest to, że po prostu bardzo chcę. I pewnie bardziej chcę niż przeciętna osoba coś osiągnąć, więc jestem cierpliwy, ciężko pracuję i to ta ciężka praca jest jednym z głównych powodów sukcesu – mówi Michał Sadowski, CEO Brand24 na konferencji infoShare 2016.

Na zdjęciu: Michał Sadowski, CEO Brand24 | fot. zrzut z prelekcji wygłoszonej podczas infoShare 2016

Rady dla młodego przedsiębiorcy

Michał Sadowski na konferencji infoShare 2016 wygłosił prelekcję pt. 10 praktyk przyspieszających rozwój firmy. Podczas półgodzinnego spotkania opowiedział uczestnikom wydarzenia o tym, jak osiągnąć sukces i czy do niego potrzebne są jakieś specjalne umiejętności. Prezentacja, którą możecie obejrzeć niżej, jest też pewnego rodzaju zbiorem rad, które Sadowski daje każdemu młodemu przedsiębiorcy. – Miejcie tego świadomość, że większość ludzi, którzy ten sukces odnoszą to są ludzie, którzy gdzieś przez te momenty przeszli – zapowiada.

Staraj się wyróżnić komunikacją. To pierwsza rada, z którą podzielił się Prezes Zarządu Brand24 podczas czerwcowego spotkania. Przywołał przykład startupu Dollar Shave Club, który wchodząc na rynek maszynek do golenia musiał stoczyć walkę z takimi gigantami jak Gillette czy Wilkinson. Zdecydował się na niestandardową formę promocji publikując zabawne filmiki promujące zamawianie subskrypcji na comiesięczną dostawę żyletek do maszynek do golenia. O kolejnych dziewięciu radach dla przedsiębiorców dowiecie się z poniższego filmu.

10 praktyk przyspieszających rozwój firmy

Michał Sadowski, razem z Piotrem Wierzejewskim, Karolem Wnukiewiczem i Dawidem Szymańskim założyli Brand24 – narzędzie do monitoringu internetu. Brand24 zajmuje się wychwytywaniem publicznych wzmianek na temat danego produktu. Na rynku istnieje od ponad pięciu lat, spółka osiąga dwa miliony złotych rocznego przychodu i zatrudnia blisko 30 osób.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem