10 startupów na miarę naszych potrzeb - edycja 2

10 startupow na miare naszych potrzeb edycja 2
Udostępnij:
Od naszego poprzedniego zestawienia minęło niespełna pół roku. W tym czasie zauważyliśmy napływ kolejnych startupów opierających swoje działanie o model subskrypcji. W ramach inspiracji postanowiliśmy przybliżyć Wam 10 najciekawszych z nich.

Od naszego poprzedniego zestawienia minęło niespełna pół roku. W tym czasie zauważyliśmy napływ kolejnych startupów opierających swoje działanie o model subskrypcji. W ramach inspiracji postanowiliśmy przybliżyć Wam 10 najciekawszych z nich.

Fot. ditsies.com

  • Ditsies - bielizna damska. Dzięki Ditsies możemy zamówić za 12 dolarów miesięcznie (z przesyłką na terenie USA) comiesięczną dostawę majtek (jednej pary) dla płci pięknej. Bielizna jest dostosowana do stylu ubierania się i budowy ciała klientki. Jak zapewniają twórczynie serwisu bielizna jest wykonana z najlepszych materiałów, nie uciska i ma ciekawą kolorystykę. Aby rozpocząć subskrypcję wystarczy wykonać pięć prostych kroków a następnie zalogować się wpisując dane ręcznie, bądź powiązać konto z Facebookiem. Dostawa do Polski nie jest jeszcze dostępna.
  • Conscious Box - subskrypcja dla dbających o swoje zdrowie i troszczących się o środowisko. Korzystając z tego startupu możemy zamówić comiesięczną dostawę produktów bezpiecznych dla zdrowia, przekąsek, kremów, sztućcy biodegradowalnych czy herbat. Najtańszy plan subskrypcyjny kosztuje 12 dolarów miesięcznie (do tego należy doliczyć 7,95 dolarów za przesyłkę) za jedną paczkę przysyłaną w miesiącu. Dostawa do Polski nie jest jeszcze dostępna.
  • Kiwi Crate - zestaw inspiracji dla naszych pociech. Za jedyne 19,95 dolarów na miesiąc (w tym przesyłka na terenie USA) nasze dziecko będzie otrzymywać co miesiąc, zaadresowaną do niego, paczkę z zabawkami rozwijającymi umiejętności odkrywcze. Jak zapowiadają twórcy, dzięki Kiwi Crate możemy stworzyć wraz z naszą pociechą co najmniej dwa projekty z przysłanego zestawu. Przykładowo w jednej paczce znajdowały się: materiały do zrobienia kolorowego witraża, który możemy powiesić na oknie oraz bączek, którego możemy zrobić i własnoręcznie pokolorować. Dostawa do Polski nie jest jeszcze dostępna.
  • Hungry Globetrotter - subskrypcja dla podróżników. Korzystając z HG co miesiąc do naszego domu przysyłana będzie paczka z przyprawami, składnikami i przepisami na orientalne potrawy z całego świata. Startup ma zwalczyć nudę w podawanych posiłkach w naszych domach. Za 39,95 dolarów (z przesyłką) możemy zamówić pierwszą paczkę Hungry Globetrotter, a gdy nam nie przypadnie do gustu zrezygnować z subskrypcji. Dostawa do Polski nie jest jeszcze dostępna.
  • Fancy - dla design freaków. Po dokonaniu szybkiej rejestracji w Fancy, mamy do wyboru sześć pozycji i naszym zadaniem jest wybranie tych, które przypadły nam do gustu. Następnie prezentowane są propozycje przedmiotów według wcześniej wskazanych upodobań. Przy wyborze subskrypcji (za 30 dolarów miesięcznie + 7,95 dolarów za przesyłkę na terenie USA) wybieramy temat przewodni z pięciu podanych kategorii. Dostawa do Polski kosztuje 17 dolarów.


 

Fot. mysterytacklebox.com

  • Mystery Tackle Box - subskrypcja dla wędkarzy. Za 15 dolarów miesięcznie otrzymamy paczkę z kilkoma haczykami, zanętami czy woblerami. Pudełko z zestawem przyrządów wędkarskich będzie pojawiać się 10-go dnia każdego miesiąca. Dla bardziej wymagających przewidziano możliwość dołączenia do paczki wybranych przedmiotów ze sklepu. Co ciekawe wpisując kod GET499 możemy obniżyć koszt pierwszej przesyłki do 4,99 dolarów (w tym przesyłka na terenie USA). Dostawa do Polski nie jest jeszcze dostępna.
  • Loot Crate - dla gadżeciarzy. Za 13,37 dolarów (do tego należy doliczyć 6 dolarów za przesyłkę na terenie USA) co miesiąc do naszych domów zostanie dostarczona paczka z 6-8 gadżetami z filmów, seriali czy kreskówek. W jednej z paczek znajdowały się naklejki na laptopa, opaska na rękę i koszulka z wizerunkiem Storm Troopera ze Star Treka. Dostawa do Polski nie jest jeszcze dostępna.
  • BarkBox - paczka dla naszych czworonożnych przyjaciół. Startup skierowany jest dla wszystkich właścicieli psów. Dzięki comiesięcznej subskrypcji w naszych domach będzie pojawiać się paczka z kremami dla psów, przekąskami czy zabawkami. Jeśli chcemy zamówić paczkę tylko jeden raz to będziemy musieli zapłacić 29 dolarów (z darmową przesyłką na terenie USA i Kanady). Dostawa do Polski nie jest jeszcze dostępna.
  • Flaviar - alkohol z czterech świata stron. Startup pozwala na zamówienie subskrypcji (najtańsza opcja za 24,99 dolarów z przesyłką) z comiesięczną dostawą pięciu próbek wykwintnych alkoholi. Obecnie trwa promocja, dzięki której do zamówionego zestawu otrzymamy pięć kieliszków (o wartości 40 funtów). Przy każdym zestawie znajduje się opis zawartości oraz historia danych napoi wyskokowych. Co ciekawe: Subskrypcja dostępna jest na terenie Unii Europejskiej, więc możemy zamówić ją do Polski.
  • Purmeo - subskrypcja dla aktywnych. Za 39,90 euro miesięcznie przez rok do naszych domów dostarczana będzie paczka z indywidualnym zestawem witamin. Podczas dokonywania rejestracji jesteśmy proszeni o wypełnienie ankiety, która jest swoistym wywiadem osobistym. Dzięki dobrze zadanym pytaniom, system dowiaduje się o naszych preferencjach żywieniowych oraz o naszym trybie życia. Dostawa do Polski jest dostępna po wpisaniu w polu komentarz "to Poland please".