10 startupów na miarę naszych potrzeb - edycja 4

10 startupow na miare naszych potrzeb edycja 4
Udostępnij:
W czwartym przeglądzie startupów opartych o subskrypcję znajdzie się miejsce dla design freaków, fanatyków sportu oraz tych co zdrowo się odżywiają. Mamy nadzieję, że zestawienie będzie dla Was inspiracją do stworzenia podobnych startupów w Polsce.

W czwartym przeglądzie startupów opartych o subskrypcję znajdzie się miejsce dla design freaków, fanatyków sportu oraz tych co zdrowo się odżywiają. Mamy nadzieję, że zestawienie będzie dla Was inspiracją do stworzenia podobnych startupów w Polsce.

fot. Fotolia

  • Family Space - PUDŁO NIE NUDNO. Zamawiając tę subskrypcję co miesiąc do naszych domów zostanie dostarczona paczka zawierająca narzędzia, instrukcje oraz zadania, dzięki którym nasze dzieci nie będą się nudzić. Za każdym razem jej zawartość będzie miała inny temat przewodni. Jednorazowe zamówienie paczki kosztuje 83 złote. Trzy miesięczna subskrypcja kosztuje 249 złotych, a półroczna 415 złotych. Do podanej ceny nie wliczona jest przesyłka. Koszt dostawy kurierem kosztuje 16 złotych.
  • The Little Book Club - książeczki dla dzieci. Dzięki subskrypcji co miesiąc otrzymywać będziemy 3 książeczki z bajkami odpowiednimi dla wieku naszego dziecka. Z każdym miesiącem zmieniana jest tematyka książeczek, zgodnie z poziomem rozwoju naszej pociechy. Miesięczna subskrypcja kosztuje 24,95 dolarów. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • bluum - mamy testują produkty. Korzystanie z subskyrypcji bluum wymaga dołączenia do klubu. Startup skierowany dla rodziców dzieci w wieku nie przekraczającym roku. W paczce znajdzie się 5-6 próbek produktów, które mają zachęcić nas do kupna ich pełnowymiarowych wersji. W jednej z paczek znajdował się olejek, dzięki któremu szybciej zaśniemy, mydełko, krem oczyszczający skórę, karmelowe cukierki oraz krem nawilżający. To wszystko za 20 dolarów miesięcznie. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • fairivy - dla design freaków. Korzystając z tego startupu mamy możliwość zamówienia comiesięcznej paczki, w której zawartość stanowić będą 2-4 "przedmioty niespodzianki". Może to być biżuteria, szablon do namalowania wzorku na naszej torbie czy pięknie zdobione łakocie. To wszystko za 52 dolary miesięcznie (wliczając w to przesyłkę na terenie USA). Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • HelloFresh - dla lubiących gotować. Składniki, przepis i instruktaż jak wykonać daną potrawę - to zawartość cotygodniowej subskrypcji HelloFresh. Startup na miarę naszych potrzeb, bo sami wybieramy z listy jakie potrawy chcielibyśmy w tym tygodniu zrobić. Zestaw pozwala na przygotowanie trzech posiłków. Za przysyłaną paczkę raz w tygodniu zapłacimy 69 dolarów wraz z dostawą. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.


W czwartym przeglądzie startupów opartych o subskrypcję znajdzie się miejsce dla design freaków, fanatyków sportu oraz tych co zdrowo się odżywiają. Mamy nadzieję, że zestawienie będzie dla Was inspiracją do stworzenia podobnych startupów w Polsce.

  • Ali's Bling Box - produkty dla kobiet. Za 30 dolarów miesięcznie (z darmową przesyłką na terenie USA) do naszych domów dostarczona zostania paczka z różnymi przedmiotami dla kobiet. W jednym z zestawów znajdowało się body, kolorowe tipsy, krem do rąk i błyszczyk. Produkty są pełnowymiarowe, a pomysłodawcy startupu przekonują, że łączna wartość paczki wynosi od 60 do 100 dolarów. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Kona Kase - energetyczne smakołyki. Miesięczna subskrypcja tego startupu kosztuje 15 dolarów z darmową przesyłką. Jedna z paczek zawierała: pięć batonów o różnych smakach, dwa napoje energetyczne oraz puder. Pomysłodawcy zapewniają, że zawartość paczki ma pomóc w wykonywaniu ćwiczeń i dać energię do dalszej pracy. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • NatureBox - zdrowa, ekologiczna żywność. Za 19.95 dolarów miesięcznie do naszych domów zostanie dostarczona paczka z bezpiecznym dla nas i środowiska jedzeniem. W jednej z zestawów znajdowały się paczuszki zawierające: wafle ryżowe, chipsy, płatki śniadaniowe z dodatkiem jagód i plasterki suszonej gruszki. Do każdej przesyłki dołączona jest tabelka z wartością odżywczą poszczególnych posiłków. Przesyłka do Polski nie jest dostępna.
  • Turntable Kitchen - muzyka i gotowanie to jedność. Startup, dzięki któremu do naszych domów trafi nadzwyczajna paczka. Zgodnie z opisem co miesiąc do naszych domów trafi przesyłka, która zawiera: płytę winylową w limitowanej edycji, trzy oryginalne przepisy na potrawy oraz składniki do jej przygotowania. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 25 dolarów. Przesyłka do Polski kosztuje dodatkowe 7 dolarów.
  • Citrus Lane - dla niemowlaków. W zestawie stworzonym przez pracowników Citrus Lane w jednej z paczek znalazły się: bajka w formacie małej książki, samochodzik, soczek i czapeczka. Pomysłodawcy zapewniają, że zawartość paczek będzie zgodna z wiekiem naszej pociechy. Miesięczna subskrypcja kosztuje 21 dolarów (w tym przesyłka). Przesyłka do Polski nie jest dostępna.