14 marca weź udział w wykładach poświęconych inwestycjom w startupy. Szczegóły tutaj

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

PFR Ventures, wykłady o VC

Udostępnij:

Wspólnie z PFR Ventures, Google for Startups i Huge Thing zapraszamy wszystkich zainteresowanych na serię wykładów online poświęconych inwestycjom w startupy. W ich trakcie uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze trendy i strategie inwestycyjne. Wydarzenie odbędzie się 14 marca. Szczegóły poniżej.

Podczas wydarzenia organizatorzy i prelegenci przekażą uczestnikom wartościowe wskazówki dotyczące krajobrazu inwestycyjnego oraz trendów na rok 2023. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy po prostu interesujesz się światem inwestycji VC, te wykłady stanowią doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy.

Rozkład jazdy, czyli harmonogram:

  • 14 marca, godz. 11:00: Zrozumieć venture capital. Prowadzący: Alex Wilson z White Star Capital.
  • 14 marca, godz. 14:00: Pitch inwestorski – jak prezentować swoje pomysły przed VC? Prowadząca: Magda Posluszny z Lakestar.
  • 14 marca, godz. 15:00: FinTech 2023: globalne trendy. Prowadzący: Aman Ghei z Finch Capital.
  • 14 marca, godz. 16:00: Nomagic: case study transakcji. Prowadzący: Thomas Rubens z DN Capital oraz Kacper Nowicki z Nomagic.

Rejestracja

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować. Formularz dostępny jest na LinkedInie pod tym linkiem.

Wydarzenie jest organizowane przez PFR Ventures, Google for Startups i Huge Thing, a partnerami są MamStartup oraz Startup Poland.

Zapraszamy!