14 najciekawszych promocji na Black Friday i Cyber Monday od polskich spółek technologicznych [aktualizacja]

Dodane:

Jakub Ziecina Jakub Ziecina

Udostępnij:

Black Friday i Cyber Monday to szansa na zrobienie tańszych zakupów w sklepach na całym świecie. Ten trend od kilku lat króluje też w Polsce i co ciekawe, nie tylko indywidualni klienci, ale także firmy mogą z tej okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert.

Zdjęcie główne artykułu pochodzi z pl.depositphotos.com

Zebraliśmy listę 11 polskich spółek technologicznych, które przygotowały specjalne promocje z tej okazji. Znajdziecie na niej narzędzia do obsługi klienta, SEO, monitoringu mediów, tworzenia landing page’y, ale też… rabat na wyjątkowy gadżet dla każdego przedsiębiorcy.

1. CallPage

CallPage pozwala otrzymywać o 75% więcej zapytań od nowych klientów. Potencjalny klient klika przycisk CallPage na twojej stronie lub sklepie internetowym, wpisuje swój numer telefonu w okienko, które pojawiło się na ekranie. System automatycznie łączy dyspozycyjnego pracownika z potencjalnym klientem.

Oferta: Od piątku do poniedziałku otrzymasz 70% rabatu na dowolny pakiet aplikacji CallPage na cały rok! Podczas rejestracji konta wystarczy podać kod promocyjny: blackcall2017

(promocja trwa od 24.11 do 27.11 do godziny 23:59)

Link do oferty:

www.callpage.pl/black

2. SemStorm

SEMSTORM to najnowocześniejsze polskie narzędzie wspierające działania SEM oraz content marketing. Posiada największą bazę polskich słów kluczowych – ponad 600 mln, z czego 22 mln skanowane są kilka razy w miesiącu. System składa się z 3 modułów: monitoring pozycji wyników naturalnych i reklam w Google, Bing i Seznam, analiza widoczności dowolnej domeny oraz narzędzia wspierające dobór fraz w dowolnym języku oraz analizę kontentu.

Oferta: Z okazji Black Friday firma oferuje 50% zniżki na dowolnie wybrany pakiet w SEMSTORM (promocja trwa od 24.11 do 28.11 do końca dnia).

Link do oferty:

app.semstorm.com/lp

3. Landingi

Landingi to najpopularniejsza w Polsce platforma, dzięki której możesz budować i optymalizować landing pages, bez pomocy programisty. Z Landingów korzysta już ponad 4000 firm na całym świecie.

Oferta: Z okazji Black Friday możesz zaoszczędzić ponad 2000 zł! Kup plan Automate, zapłać za rok z góry i odbierz roczną prenumeratę „Marketera +” oraz indywidualny projekt i wdrożenie landing page’a za darmo! Oferta obowiązuje w dniach 24-27 listopada.

Link do oferty:

pages.landingi.com

4. Brand24

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów.

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 40 000 marek, dla których zebrano już ponad 4 miliardy wzmianek. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

Oferta: Black Friday 2017 w Brand24 – zarejestruj konto i kup dowolny plan z 50% zniżką! Promocja obowiązuje dla nowych klientów kupujących konto na 3 miesiące z góry.

Link do oferty:

brand24.pl/promo

Regulamin promocji w Brand24

5. GetResponse

GetResponse to kompleksowa platforma, oferująca rozwiązania do prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych i sprzedażowych. Posiada narzędzia niezbędnie do dynamicznego rozwoju firm z branży online i e-commerce, m.in. email marketing, intuicyjny system CRM, marketing automation (w tym scoring i tagowanie, web event tracking oraz porzucony koszyk), formularze online, landing pages i webinary. Platforma GetResponse jest dostępna w 24 językach i korzysta z niej ponad 350 000 klientów na całym świecie.

Oferta: Kup pakiet EMAIL, PRO, Max lub Enterprise i płać 15% mniej przez cały okres korzystania z konta.

Promocja trwa od 24 listopada (godz. 11:00) do 28 listopada (godz. 6:00).

Link do oferty:

secure.getresponse.com

6. FastTony.es

Zaawansowane narzędzie do zarządzania fanpag’em i kampanią na Facebooku i Instagramie. Oprócz dziesiątek rozwiązań, które usprawniają pracę social media managerom najbardziej znane funkcje FastTony.es to: sterowania kampanią za pomocą warunków pogodowych, integracja Lead Ads z systemami CRM i email marketing (np. FreshMail) oraz Audience Knowledge (narzędzie do analizowania i dobierania grup docelowych kampanii). W ciągu 2 lat obecności FastTony.es na rynku, twórcom aplikacji udało się zaistnieć w ponad 130 krajach przy 27000 użytkowników.

Oferta: Wykorzystaj szansę i kup dowolny pakiet FastTony aż 40% taniej. W tym roku promocja nie tylko obejmuje samo narzędzie, ale również szkolenia, które są realizowane w Gdyńskim centrum szkoleniowym FastTony lub w siedzibie klienta. Z promocyjnej oferty można skorzystać klikając link poniżej.

Link do oferty:

fasttony.es/start

7. Clusteric

Clusteric Auditor to 14 trybów, które składają się na kompletny audyt SEO dowolnej strony internetowej oraz analizę konkurencji. Od analizy słów kluczowych i wygasłych domen, poprzez audyt linków i ocenę ich jakości do sprawdzenia optymalizacji strony – te wszystkie elementy są dostępne w jednej dożywotniej licencji. W trakcie analizy pod uwagę jest brane ponad 100 czynników w 53 formułach automatycznej oceny, własny indeks backlinków oraz wcześniej zebrane dane widoczności dla określonych słów kluczowych.

Oferta: Promocja: 50% zniżki na dowolny pakiet Clusteric Search Auditor

Coupon code: mamstartup50

Czas trwania promocji: 24.11-30.11

Link do oferty:

clusteric.com/pl/

8. Shoplo

Shoplo to platforma, która oferuje komplementarne narzędzia dla biznesów e-commerce. Za jego pomocą stworzysz piękny sklep internetowy i zbudujesz silną markę. Dodatkowo dzięki zupełnie nowemu rozwiązaniu o nazwie Shoplo Multichannel, możesz z jednego miejsca koordynować sprzedaż w wielu kanałach jednocześnie.

Oferta:

Shoplo Sklep. Promo: 50% zniżki na dowolny plan przy subskrypcji na 6 miesięcy.

Shoplo Multichannel. Promo: 1 miesiąc darmowego testowania oraz 30% zniżki na kolejne 3 miesiące.

Promocje będą trwały od 24.11 do 27.11.2017 i dotyczą tylko nowych klientów.

Z obu ofert będzie można skorzystać zakładając konto testowe w dniach objętych promocją, klikając link poniżej

Link do oferty:

shoplo.pl/pricing

9. Omniconvert

Omniconvert to platforma pozwalająca zwiększać e-sprzedaż bezpośrednio na stronie sklepu w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie to unikatowe połączenie kilku narzędzi w jednym takich jak: personalizacja komunikacji oraz treści dla odwiedzającego w zależności od jego zachowania, historii zakupowej, lokalizacji a nawet pogody; optymalizacja wyglądu i użyteczności strony poprzez testy AB oraz testy wielowariantowe; zbieranie leadów, opinii, badanie intencji czy lojalności odwiedzających dzięki rozbudowanym ankietom.

Jedna z najbardziej rozbudowanych na rynku segmentacja klientów, pozwalająca dotrzeć z każdym działaniem do precyzyjnie dobranej grupy potencjalnych klientów.

Oferta:

Dla każdego, kto zdecyduje się wykupić dowolny pakiet na cały rok przewidziano 50% zniżki.

W celu skorzystania z promocji należy:

1. Zarejestrować się na stronie: https://www.omniconvert.com/pl/pricing

2. Wybrać rozliczenie roczne i dowolny pakiet

3. W bramce płatności wprowadzić kupon rabatowy: CYBER50OFF

Link do oferty:

omniconvert.com/pl/pricing

10. Kontakt.io

Kontakt.io to globalny lider na rynku rozwiązań opartych o Bluetooth Low Energy. Firma łączy świat rzeczywisty z Internetem Rzeczy już dla ponad 17 tysięcy klientów w 120 krajach świata, dostarczając im najwyższej jakości Beacony Bluetooth wraz z oprogramowaniem i ekspertyzą. Technologia tworzona przez zespół Kontakt.io umożliwia tworzenie kompleksowych systemów IoT (Internet of Things) w tym aplikacji pozwalających m.in. na monitoring stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, efektywne zarządzanie ludźmi, czy tworzenie spersonalizowanych systemów dla sektora retail opartych o geolokalizację.

Oferta: Kup Beacon Kontakt.io z 20% zniżką!

Link do oferty:

goto.kontakt.io

11. Woolet

Z okazji Black Friday specjalną ofertę przygotował również Woolet – producent inteligentnych portfeli dla współczesnego mężczyzny. Portfele Woolet to połączenie klasycznej elegancji i szyku z najnowocześniejszą technologią, która sprawia, że tego portfela praktycznie nie da się zgubić.

Oferta:

W dniach od 24 do 27 listopada zamów portfel Woolet Travel 2.0 wraz z ładowarką w cenie obniżonej o 40%. Pamiętaj o wpisaniu kodu rabatowego: TRAVELBLACKFRIDAY40.

Link do oferty:

woolet.pl/products  

12. OVH

Domenę .com lub .pl kupisz za 0,99 złotego za rok użytkowania, za Hosting PRO zapłacisz 9,99 złotego miesięcznie, a serwery dedykowane OVH GAME już za 258,99 złotych netto na miesiąc. To tylko kilka z wielu promocji, które oferuje OVH w ramach akcji promocyjnej Black Friday.

Link do oferty:

ovh.pl/black-friday

13. PayU

Oszczędź 150 zł na start! 49 zł opłaty aktywacyjnej zamiast 199 zł. Oprócz tego prowizja 1,05% na karty i 1,75% na przelewy, nawet przez pół roku. Tak w skrócie wygląda specjalna oferta przygotowana przez firmę PayU, która obsługuje płatności online.

Link do oferty:

payu.pl

14. SolidnyRegulamin

SolidnyRegulamin.pl to marka, która zdążyła zając swoje miejsce na polskiej mapie ecommerce. Ponad 1000 obsłużonych klientów, setki stworzonych dokumentacji dla sklepów, serwisów www i aplikacji mobilnych mówią same za siebie.

Oferta: 20% zniżki na dowolny pakiet na stronie solidnyregulamin.pl. Promocja dotyczy również wycen niestandardowych zleceń.

Kod zniżkowy: gpkancelaria

Oferta jest ważna do końca poniedziałku (27.11)

Link do oferty:

solidnyregulamin.pl

+

15. RightHello

RightHello tworzy skalowalne kampanie mailowe, aby dotrzeć do klientów zainteresowanych ofertą klienta. Pozyskane leady otrzymuje się wprost do skrzynki e-mail,rozpoczynając tym samym nowe konwersacje sprzedażowe.Wnikliwej analizy rynku mają na celu dostarczenie konkretnych rozwiązań i usprawnienie procesu budowania relacji biznesowych.

Oferta RightHello na Black Friday: – 20% na usługi RightHello dla wszystkich klientów, którzy wejdą na stronę www.righthello.com/blackfriday i podpiszą umowę do 27 listopada.

Link do oferty:

righthello.com/blackfriday

16. Adrino

Adrino jest największą siecią reklamy mobilnej w Polsce. Tworzy ją zespół specjalistów mobile marketingu z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje wsparcie w prowadzeniu kampanii reklamowych w mobilnych wersjach serwisów, portalach i w aplikacjach. Pomaga klientom w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w smartfonach i tabletach na wiele kreatywnych sposobów. 

Oferta: Do każdej kampanii zleconej 24.11 Adrino dorzuca 25 proc. więcej odsłon!

Link do oferty:

facebook.com/adrinoPL

17. UF-EASY

UF-EASY to pierwsze mobilne centrum obsługi automatycznie tworzące historię komunikacji niezależnie od kanału. System 4-w-1, a Ty decydujesz, który kanały udostępnisz klientom. Do tego widget (tekst / głos), system zadań oraz aplikacja mobilna, z której oddzwonisz i odbierzesz połączenia stacjonarne. Proste i wygodne, jak twój ulubiony smartphone.

Oferta: Od piątku do poniedziałku otrzymasz 50% rabatu na dowolny pakiet UF Easy na 12 miesięcy! (promocja trwa od 24.11 do 28.11 do godziny 23:59)

Link do oferty:

unifiedfactory.com/pl/easy-black

18. UserEngage

UserEngage to software do pełnej automatyzacji marketingu, który zapewnia zwiększenie zaangażowania osób odwiedzających Twoją stronę oraz usprawnienie pracy działu sprzedaży. Oprogramowanie to łączy w sobie Live Chat, CRM, Email Marketing, Call Center oraz zaawansowaną obserwację i analizę użytkowników.

Oferta: W dniach od 24 do 27 listopada nowi klienci otrzymają zniżkę -50% na pierwszy miesiąc użytkownia. Zniżka obejmuje wszystkie plany bez uwzględnienia pakietu Assistance. Aby otrzymać zniżkę należy zgłosić się przez czat dostępny na stronie.

Link do oferty:

userengage.com/pl/

19. Autenti

Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez internet. Dzięki Autenti podpisywanie dokumentów możliwe jest na komputerze, tablecie lub smartfonie w dowolnym miejscu i czasie: w biurze, w domu lub w podróży. Platforma to wyjątkowe połączenie podpisu elektronicznego, innowacyjnej technologii oraz środowiska prawnego w oparciu o przepisy europejskie i krajowe. Z usługi korzystać można w relacjach z partnerami biznesowymi (B2B), ale również z konsumentami (B2C) i pracownikami (B2E).

Oferta: W dniach do 24 do 27 listopada nowi klienci otrzymają zniżkę 50% na dowolnie wybrany przez siebie Pakiet Biznes. Zapłacą za 6 miesięcy korzystania z usługi, kolejne 6 otrzymają gratis. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem [email protected].

Link: autenti.com/cennik/

Autor tekstu:

Jakub Ziecina

Marketing Manager w CallPage.io