1400m2 kreatywności na Politechnice

Dodane: 01.10.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Politechnika Warszawska uruchamia w listopadzie przestrzeń kreatywną połączoną z nowoczesnym warsztatem do prototypowania pomysłów. Budynek znajdujący się na Ochocie ma łącznie około 1400 metrów kwadratowych. Podzielony będzie umownie na trzy strefy.

Politechnika Warszawska uruchamia w listopadzie przestrzeń kreatywną połączoną z nowoczesnym warsztatem do prototypowania pomysłów. Budynek znajdujący się na Ochocie ma łącznie około 1400 metrów kwadratowych. Podzielony będzie umownie na trzy strefy.

Najważniejsza to warsztat wyposażony w proste narzędzia mechaniczne, narzędzia do obróbki drewna i metalu, laboratorium elektroniczne, laboratorium druku 3d i obróbki cyfrowej. Wyposażenie warsztatu pozwoli na zrealizowanie praktycznie każdego pomysłu.

Znaczną część budynku zajmie przestrzeń kreatywna. Wszystkie jej elementy będą całkowicie mobilne. Kanapy, tablice i stołki będą miały kółka. Dzięki temu bardzo łatwe będzie zaaranżowanie powierzchni na potrzebę warsztatu, prezentacji lub spotkania z przedsiębiorcami. W kreatywnej przestrzeni prowadzone będą warsztaty z design thinking – metody tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Trzeci element to strefa coworkingu idealna dla freelancerów i technologicznych start-upów. Głównym atutem miejsca będzie obecność w samym centrum najbardziej kreatywnego ekosystemu w Warszawie. Do dyspozycji będzie miejsce do pracy, pokoje projektowe, warsztat, przestrzeń kreatywna, miejsce do wypoczynku oraz pokój do rozrywki.

Politechnika Warszawska zaprasza do współpracy potencjalnych sponsorów oraz wszelkie instytucje, które chcą być częścią tego oryginalnego projektu.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem