1410 Start-up Stories and Speed Dates (2) – Transfluent & Flowdock

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

1410ventures zaprasza na nową na polskim rynku start-upów formułę spotkań dla przedsiębiorców. Co miesiąc poznawać będziemy historie zagranicznych firm internetowych, działających na rynku globalnym. Gośćmi najbliższego spotkania będą…

1410ventures zaprasza na nową na polskim rynku start-upów formułę spotkań dla przedsiębiorców. Co miesiąc poznawać będziemy historie zagranicznych firm internetowych, działających na rynku globalnym. Gośćmi najbliższego spotkania będą Jani Penttinen, CEO i założyciel serwisu Transfluent, służącego do tłumaczenia wątków mediów społecznościowych w czasie rzeczywistym oraz Otto Hilska, CEO i twórca aplikacji Flowdock, narzędzia do komunikacji i współpracy dla zespołów technicznych. Stałym elementem spotkań jest sesja networkingowa, w formie tzw. „Speed Dates”.

Podczas najbliższego spotkania z serii „1410 Start-up Stories and Speed Dates” poznacie twórców serwisów Transfluent oraz Flowdock – dwóch startupów z Finlandii, które zdobyły uznanie użytkowników oraz wiodących mediów branżowych i są na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu na skalę globalną. Goście spotkania opowiedzą o swoich przedsięwzięciach oraz ścieżkach rozwoju biznesu. Dowiemy się też, w jaki sposób budować i promować serwis internetowy, aby skutecznie konkurował na rynku globalnym. Jeśli już teraz masz pytania dotyczące serwisów Transfluent oraz Flowdock, prześlij je na adres [email protected].

Po prezentacji startupów organizujemy sesję networkingową w formie „Speed Dates”. Dzięki niej szybko i sprawnie poznasz innych uczestników spotkania – kto wie, może znajdziesz przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów?

1410 Start-up Stories and Speed Dates (2) odbędzie się w czwartek, 1 grudnia 2011, o godzinie 16:45, w Laboratorium BRAMA na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy na spotkanie: http://www.1410startupstories.evenea.pl/

źródło: informacja prasowa