1410 Start-up Stories and Speed Dates (4) – Tuubio & CrowdIPR

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

1410ventures zaprasza na nową na polskim rynku start-upów formułę spotkań dla przedsiębiorców. Co miesiąc poznawać będziemy historie zagranicznych firm internetowych, działających na rynku globalnym. Gośćmi najbliższego spotkania będą Jens Sørensen, CEO i założyciel Tuubio…

1410ventures zaprasza na nową na polskim rynku start-upów formułę spotkań dla przedsiębiorców. Co miesiąc poznawać będziemy historie zagranicznych firm internetowych, działających na rynku globalnym. Gośćmi najbliższego spotkania będą Jens Sørensen, CEO i założyciel Tuubio – w pełni spersonalizowanego radia internetowego oraz Taavi Raidma, CEO i twórca serwisu CrowdIPR, świadczącego usługi z dziedziny prawa własności intelektualnej z wykorzystaniem tzw. crowdsourcingu. Stałym elementem spotkań jest sesja networkingowa, w formie tzw. „Speed Dates”.

1410 Start-up Stories and Speed Dates (4) odbędzie się we wtorek, 24 stycznia 2012, o godzinie 16:45, w Laboratorium BRAMA na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Serdecznie zapraszamy!

Podczas najbliższego spotkania z serii „1410 Start-up Stories and Speed Dates” poznacie twórców serwisów Tuubio oraz CrowdIPR. Goście spotkania opowiedzą o swoich przedsięwzięciach oraz ścieżkach rozwoju biznesu. Podzielą się również swoimi doświadczeniami z udziału w znanych na całym świecie programach akceleracyjnych dla startupów. Dowiemy się też, w jaki sposób budować i promować serwis internetowy, aby skutecznie konkurował na rynku globalnym. Jeśli już teraz masz pytania dotyczące serwisów Tuubio oraz CrowdIPR, prześlij je na adres [email protected].

Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z atrakcyjną ofertą inkubatora AerFinance Ventures, który oferuje pełne wsparcie merytoryczne i finansowe twórcom innowacyjnych pomysłów na perspektywiczny biznes.

Stałym elementem spotkań z organizowanych przez 1410ventures jest sesja networkingowa w formie „Speed Dates”. Dzięki niej szybko i sprawnie poznasz innych uczestników spotkania – kto wie, może znajdziesz przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów?

Zapisy na spotkanie: http://www.1410startupstories-4.evenea.pl/

źródło: informacja prasowa