1410 Start-up Stories and Speed Dates (5) – DealMachine & LeadDesk, Internetowe Startupy w służbie sprzedaży B2B

Dodane: 24.02.2012

Marcin Małecki

Udostępnij:

1410ventures zaprasza do udziału w nowej formule spotkań dla przedsiębiorców. Co miesiąc poznajemy historie zagranicznych firm internetowych, działających na rynku globalnym. Gośćmi najbliższego spotkania będą Valtteri Pihlajaniemi (DealMachine) oraz Lauri Pukkinen i Olli Sirkiä (LeadDesk).

czwartek, 1 marca 2012, 16:45, Laboratorium BRAMA

1410ventures zaprasza do udziału w nowej formule spotkań dla przedsiębiorców. Co miesiąc poznajemy historie zagranicznych firm internetowych, działających na rynku globalnym. Gośćmi najbliższego spotkania będą Valtteri Pihlajaniemi, współzałożyciel i zarządzający sprzedażą w DealMachine – serwisie oferującym efektywne narzędzie do generowania leadów sprzedażowych w segmencie B2B oraz Lauri Pukkinen i Olli Sirkiä – założyciele serwisu LeadDesk – oprogramowania wspierającego zarządzanie sprzedażą oraz telemarketingiem. Stałym elementem spotkań jest sesja networkingowa, w formie tzw. „Speed Dates”.

1410 Start-up Stories and Speed Dates (5) odbędzie się w czwartek, 1 marca 2012, o godzinie 16:45, w Laboratorium BRAMA na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Serdecznie zapraszamy!

Podczas najbliższego spotkania z serii „1410 Start-up Stories and Speed Dates” poznacie twórców serwisów DealMachine oraz LeadDesk. Goście spotkania opowiedzą o swoich przedsięwzięciach oraz ścieżkach rozwoju biznesu. Podzielą się również swoimi doświadczeniami z udziału w znanych na całym świecie programach akceleracyjnych dla startupów. Dowiemy się też, w jaki sposób budować i promować serwis internetowy, aby skutecznie konkurował na rynku globalnym. Jeśli już teraz masz pytania dotyczące serwisów DealMachine oraz LeadDesk, prześlij je na adres [email protected]

Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z atrakcyjną ofertą inkubatora AerFinance Ventures, który oferuje pełne wsparcie merytoryczne i finansowe twórcom innowacyjnych pomysłów na perspektywiczny biznes.

Stałym elementem spotkań z organizowanych przez 1410ventures jest sesja networkingowa w formie „Speed Dates”. Dzięki niej szybko i sprawnie poznasz innych uczestników spotkania – kto wie, może znajdziesz przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów?

Zapisy na spotkanie: http://www.1410startupstories-5.evenea.pl/

Start-up Stories and Speed Dates:

Spotykamy się w Warszawie, aby budować społeczność start-upową. Zapraszamy przedsiębiorców, dizajnerów, programistów oraz inwestorów, a także wszystkich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości. Prezentujemy nieznane w Polsce firmy i chcemy pomóc Ci w budowaniu zespołów, które będą rozwijać nowe przedsiębiorstwa.

  • Kiedy: czwartek, 1 marca 2012, 16:45-19.00
  • Co: 1410 Start-up Stories and Speed Dates
  • Gdzie: Laboratorium BRAMA, WEiTI PW, ul. Nowowiejska 15/19, Warszawa
  • Więcej informacji: [email protected]

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem