1410 Start-up Stories and Speed Dates (5) – DealMachine & LeadDesk [wideo]

Dodane: 07.03.2012

Marcin Małecki

Udostępnij:

Za nami już 5. spotkanie z cyklu 1410 Start-up Stories and Speed Dates organizowane przez 1410ventures. Jego gośćmi byli Valtteri Pihlajaniemi, współzałożyciel i zarządzający sprzedażą w DealMachine oraz Olli Sirkiä, założyciel serwisu LeadDesk.

Za nami już 5. spotkanie z cyklu 1410 Start-up Stories and Speed Dates organizowane przez 1410ventures. Jego gośćmi byli Valtteri Pihlajaniemi, współzałożyciel i zarządzający sprzedażą w DealMachine oraz Olli Sirkiä, założyciel serwisu LeadDesk.

Valtteri Pihlajaniemi

Studiował księgowość, finanse i marketing. Przez 7 lat zanim zaczął swoją przygodę z przedsiębiorczością pracował w banku. Obecnie prowadzi firmę zajmującą się outsourcingiem sprzedaży i konsultingiem – Efekta. Przy tym oczywiście jest dyrektorem sprzedaży i twórcą startupu Dealmachine. Posiada duże doświadczenie w sprzedaży B2B i w zarządzaniu sprzedażą, obecnie rozwija swoje umiejętności, jeśli chodzi o sprzedaż internetową oraz marketing. Entuzjasta możliwości zmienienia świata, metryki i jazdy na rowerze.

Dealmachine

Automat „Social lead generation”. Segmentacja to najważniejszy czynnik w pozyskiwaniu nowych klientów, a obecnie odpowiedzialność za pozyskiwanie leadów rozkłada się pomiędzy sprzedażą a marketingiem, co rodzi konflikty.Dealmachine wprowadza efektywne rozwiązanie, które automatyzuje pozyskiwanie leadów B2B z wielu źródeł bez zakłócania trwającej sprzedaży.

Olli Sirkiä

Olli Sirkiä jest współtwórcą LeadDesk. Pracował wcześniej jako konsultant, a ponadto stworzył, wprowadził na rynek międzynarodowy, a następnie sprzedał osiągającą sukcesy firmę IT – B2G. W LeadDesk Olii odpowiada za sprawy związane z technologią oraz opiekę nad kluczowymi klientami.

 

 

LeadDesk

LeadDesk to szybko rosnąca firma skupiona na dostarczaniu oprogramowania dla callcenters oraz firm posiadających duże potrzeby związane z wykonywaniem połączeń telefonicznych. LeadDeask dostarcza rozwiązania, które nie potrzebują dodatkowej infrastruktury, nie wymagają inwestycji i zobowiązań. LeadDeask obsługuje klientów na całym świecie – od jednoosobowych firm po callcenters posiadające więcej niż 500 agentów.

1410 Startup Stories and Speed Dates

1410 Startup Stories and Speed Dates to zupełnie nowa na polskim rynku formuła spotkań dla przedsiębiorców organizowana przez firmę 1410ventures. Uczestnicy spotkań mają niepowtarzalną okazję poznać historie przedsiębiorców z całego świata, których projekty, aplikacje oraz serwisy internetowe odniosły międzynarodowy sukces. Goście spotkań, łączący się z uczestnikami poprzez wideokonferencję, opowiadają o początkach swoich przedsięwzięć, rozwoju i budowaniu relacji z klientami, pozyskiwaniu finansowania, czynnikach sukcesu i planach na przyszłość. Interaktywna formuła pozwala uczestnikom na zadawanie pytań oraz uzyskanie wskazówek, dotyczących kierowania produktów i usług na rynki zagraniczne oraz realizowania projektów na skalę globalną.

1410 Startup Stories and Speed Dates to również znakomita okazja do nawiązania cennych relacji z uczestnikami spotkań – przedsiębiorcami z Polski i zagranicy, dizajnerami, programistami, inwestorami oraz wszystkimi zainteresowanymi tematyką przedsiębiorczości. Podczas towarzyszącej każdemu spotkaniu sesji networkingowej w formie tzw. „Speed Dates”, szybko i sprawnie poznasz innych uczestników spotkania – wymienisz opinie na temat realizowanych projektów, podzielisz się swoimi pomysłami oraz spostrzeżeniami, nawiążesz nowe znajomości oraz zaplanujesz współpracę. Kto wie, może znajdziesz przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów?

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem