15 tysięcy złotych na wsparcie pomysłowego przedsiębiorcy!

15 tysiecy zlotych na wsparcie pomyslowego przedsiebiorcy
Udostępnij:
Krakowski Park Technologiczny i Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club zapraszają wszystkie przedsiębiorcze i kreatywne osoby do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy pomysł biznesowy. Na autora najlepszego pomysłu czeka biuro w Małopolskim Parku Technologii Informacyjnych.

Krakowski Park Technologiczny i Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club zapraszają wszystkie przedsiębiorcze i kreatywne osoby do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy pomysł biznesowy. Na autora najlepszego pomysłu czeka biuro w Małopolskim Parku Technologii Informacyjnych o wartości 15 tysięcy złotych.

Do rywalizacji o biuro w najnowocześniejszym w Polsce parku IT mogą przystąpić osoby, których firmy istnieją nie dłużej niż 2 lata, a także wszyscy ci, którzy własnych przedsiębiorstw jeszcze nie posiadają.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach - 25 i 26 kwietnia. W pierwszym dniu, zespoły będą pracowały nad biznesplanami i opisami swoich pomysłów, natomiast w drugim będą prezentować swoje projekty przed jury. Zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową pod adresem [email protected]. W zgłoszeniu należy podać dane osobowe członków zespołu, biorącego udział w rywalizacji oraz w kilku zdaniach opisać pomysł na biznes, który będzie rozwijany w czasie konkursu głównego. Do konkursu mogą zostać zgłoszone maksymalnie 3-osobowe teamy.

Jest to kolejna inicjatywa Krakowskiego Parku Technologicznego mająca na celu wsparcie przedsiębiorczości wśród osób o nietuzinkowym i innowacyjnym podejściu do biznesu. KPT od lat wspiera młodych przedsiębiorców poprzez Inkubator Technologiczny oraz Fundusz Zalążkowy KPT.

MPTI – projekt realizowany przez Krakowski Park Technologiczny - jest najnowocześniejszym parkiem IT w Polsce, dlatego przygotowany konkurs będzie stanowić szansę nie tylko na powierzchnię biurową dla szczęśliwego zwycięzcy, ale również umożliwi nawiązanie bezcennych kontaktów biznesowych.

Informacja o Krakowskim Parku Technologicznym:

Spółka Krakowski Park Technologiczny powstała w roku 1997 i zarządza specjalną strefą ekonomiczną o powierzchni 558,71 ha. Posiada także status parku technologicznego. Jedną z najistotniejszych działalności Krakowskiego Parku Technologicznego jest udzielanie wsparcia firmom na wszystkich etapach ich rozwoju. Dzięki realizowanym przez KPT projektom, oferta dla firm obejmuje możliwość finansowania innowacyjnych przedsięwzięć w ramach Funduszu Zalążkowego KPT. Jak dotąd Krakowski Park Technologiczny wydał 100 zezwoleń na działalność w strefie. Wśród przedsiębiorstw obecnych na terenach sse znajdują się zarówno małe i średnie firmy, takie jak: Car Technology oraz Unipress, a także duże i znane: Comarch, RR Donnelley, Motorola, Shell czy MAN Trucks. W strefie utworzono ponad 10 000 miejsc pracy, a wysokość poniesionych nakładów wyniosła 1,7 mld zł.

źródło: informacja prasowa