2 miliony dolarów dla Mambu

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Do portfela niemieckich funduszy Point Nine Capital, Kizoo Technology Ventures oraz Runa Capital dołączyła berlińska spółka Mambu. Produktem startupu jest platforma do zarządzania finansami oparta o model SaaS. Pieniądze mają zostać przeznaczone na dalszy rozwój.

Do portfela niemieckich funduszy Point Nine Capital, Kizoo Technology Ventures oraz Runa Capital dołączyła berlińska spółka Mambu. Produktem startupu jest platforma do zarządzania finansami oparta o model SaaS. Pieniądze mają zostać przeznaczone na dalszy rozwój.

fot. mambu.com

Dzięki Mambu nasza organizacja czy firma będzie miała dostęp do łatwej kontroli swoich finansów. Platforma automatycznie zabezpieczy nasze dane kopiując je do chmury i ochroni za pomocą protokołu SSL. Dzięki synchronizacji danych, do informacji dotyczących przedsięwzięcia mamy dostęp z poziomu każdego urządzenia z dostępem do internetu. Pomysłodawcy zapewniają, że obsługa platformy jest łatwa, intuicyjna i nie powinna nikomu sprawić kłopotu.

Startup powstał w maju 2011 roku i od tego czasu z jego usług skorzystało 70 organizacji w 200 krajach. Jak czytamy w nadesłanej informacji prasowej platforma Mambu obsłużyła 200 tysięcy klientów wykonując tysiące transakcji każdego dnia. Otrzymane fundusze mają zostać przeznaczone na powiększenie zespołu, poprawienie funkcjonalności platformy oraz przygotowanie do ekspansji zagranicznej.

źródło: informacja prasowa