3. edycja Startup Stage już 21 lutego w Krakowie

3 edycja startup stage juz 21 lutego w krakowie
Udostępnij:
Już 21 lutego br. odbędzie się 3. edycja krakowskiego Startup Stage, organizowanego przez Koło Naukowe Rynku Kapitałowe INDEX. Tegoroczna edycja skupiać się będzie na zagadnieniach związanych z branżą healthcare.

Startup Stage to jedno z najpopularniejszych krakowiskich wydarzeń startupowych obejmujące swoją tematyką trendy w świecie technologicznego biznesu. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na młode przedsiębiorstwa i ich produkty dzięki inspirującym wystąpieniom ich przedstawicieli. Organizatorzy dbają o to, aby w czasie wydarzenia wytworzyć jak największą interakcję publiczności z zaproszonymi gośćmi, dlatego nigdy nie brakuje czasu na Q&A i networking.

21 lutego br. odbędzie się kolejna, już trzecia edycja konferencji, której tematem przewodnim będzie branża healthcare –uczestnicy wydarzenia poznają m.in. specyfikę oraz wyzwania stojące przed tym sektorem. W części głównej Startup Stage wystąpi troje prelegentów:

  • Joanna Ostafin z Project:People
  • Jacek i Tomasz Mikosz z FindAIR
  • Katarzyna Wilczek z Therapify

Po części oficjalnej spotkania będzie czas na integrację i networking, jak ma to miejsce podczas każdej z edycji wydarzenia.

3. edycja Startup Stage odbędzie się w 21 lutego br. w Krakowie w restauracji Pastrami Deli Kraków, ul. Grzegórzecka 21. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 18:00. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na tej stronie.

Za organizację wydarzenia odpowiada Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX.

Więcej informacji o spotkaniu dostępnych jest na Facebooku.