3. edycja Startup Stage już 21 lutego w Krakowie

Dodane: 19.02.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 21 lutego br. odbędzie się 3. edycja krakowskiego Startup Stage, organizowanego przez Koło Naukowe Rynku Kapitałowe INDEX. Tegoroczna edycja skupiać się będzie na zagadnieniach związanych z branżą healthcare.

Startup Stage to jedno z najpopularniejszych krakowiskich wydarzeń startupowych obejmujące swoją tematyką trendy w świecie technologicznego biznesu. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na młode przedsiębiorstwa i ich produkty dzięki inspirującym wystąpieniom ich przedstawicieli. Organizatorzy dbają o to, aby w czasie wydarzenia wytworzyć jak największą interakcję publiczności z zaproszonymi gośćmi, dlatego nigdy nie brakuje czasu na Q&A i networking.

21 lutego br. odbędzie się kolejna, już trzecia edycja konferencji, której tematem przewodnim będzie branża healthcare –uczestnicy wydarzenia poznają m.in. specyfikę oraz wyzwania stojące przed tym sektorem. W części głównej Startup Stage wystąpi troje prelegentów:

 • Joanna Ostafin z Project:People
 • Jacek i Tomasz Mikosz z FindAIR
 • Katarzyna Wilczek z Therapify
 • Po części oficjalnej spotkania będzie czas na integrację i networking, jak ma to miejsce podczas każdej z edycji wydarzenia.

  3. edycja Startup Stage odbędzie się w 21 lutego br. w Krakowie w restauracji Pastrami Deli Kraków, ul. Grzegórzecka 21. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 18:00. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na tej stronie.

  Za organizację wydarzenia odpowiada Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX.

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem