3 powody, dla których warto aplikować do KPT ScaleUp

Dodane: 16.10.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Dlaczego warto aplikować do KPT ScaleUp? Odpowiedź na to pytanie możemy podać dwojako: albo w kilku zdaniach, albo wymieniając wszystkie zalety tego programu. 
Wersja skrócona:

KPT ScaleUP jest najlepiej rozpoznawalnym w Polsce akceleratorem dla Przemysłu 4.0. Gwarantuje startupom współpracę z renomowanymi polskimi firmami przemysłowymi, które działają na globalną skalę. Oferuje wszechstronne wsparcie w postaci konsultingu i mentoringu. 

Wersja rozbudowana:

1. Wsparcie na bogato 

Każdy z akcelerowanych startupów otrzymuje imponujący pakiet wsparcia: do 200 000 złotych w gotówce oraz warty 50 000 zł pakiet konsultingu, wyjazdu studyjnego, warsztatów i indywidualnego mentoringu z najbardziej rozchwytywanymi biznesowymi doradcami. Każdy ze startupów będzie miał też okazję na spotkanie z ok. 100 prezesów i właścicieli spółek.

2. Doborowe towarzystwo 

Partnerami technologicznymi (czyli odbiorcami technologii) tej edycji będą tak cenione przemysłowe firmy jak Grupa TAURON, Grupa Azoty, Lafarge Polska oraz ASTOR. To bezpośrednio z nimi pracować będą nad własnymi rozwiązaniami dla Industry 4.0 wszystkie startupy, które wejdą do naszego akceleratora. 

Sprawdzony w boju Ze wsparcia KPT ScaleUP skorzystały do tej pory 34 startupy, w tym tak znane marki jak 1000 realities, Airly, Cervi Robotics, Insignes Labs czy Seedia. 

3. Mocne zaplecze 

Operatorem akceleratora jest Krakowski Park Technologiczny, na co dzień współpracujący z setkami firm, dysponujący nowoczesnym zapleczem oraz zespołem ekspertów z imponującym know-how. To wiarygodny partner, dający Wam poczucie komfortu i gwarancję, że akceleracja przebiegnie bez komplikacji. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem