31 rad, dzięki którym ruszenie ze startupem staje się prostsze [infografika]

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Nie ma co się łudzić. Ruszenie ze startupem i utrzymanie go na rynku z pewnością nie jest łatwe. Można jednak skorzystać z doświadczenia i wiedzy innych, którzy tego dokonali i w znaczny sposób ułatwić sobie to zadanie. Oto 31 cytatów, które pomogą Ci ruszyć z własnym biznesem.

– Kiedy wpadasz na pomysł, o którym nie możesz przestać myśleć, prawdopodobnie jest na tyle dobry, aby go zrealizować – twierdzi Josh James, założyciel Omniture, firmy, którą w 2009 roku wchłonął gigant technologiczny Adobe Systems. Jednak sam pomysł może nie wystarczyć, aby osiągnąć sukces i z powodzeniem prowadzić biznes. Potrzebne jest również doskonałe wykonanie i wsłuchanie się w rynek. Zdaniem Reida Hoffmana, twórcy LinkedIna, nie powinno się jednak dopieszczać pierwszej wersji produktu do perfekcji.

Zamiast tego radzi, by jak najszybciej wypuści MVP i potem modyfikować i ulepszać startup w zależności od potrzeb klientów, bo to oni przecież najlepiej wiedzą, czego im potrzeba. Więcej rad na temat ruszenia ze startupem dowiesz się z poniższej infografiki.