4Mobility rozpoczyna współpracę z Carrefour Polska

Dodane:

Karolina Halik Karolina Halik

Udostępnij:

Klienci Carrefour Polska będą mogli taniej podróżować wypożyczanymi na minuty autami 4Mobility. Firmy nawiązały współpracę, aby poszerzyć portfolio innowacyjnych rozwiązań dla użytkowników.

fot. mat. prasowe

W ramach współpracy 4Mobility udostępni usługę carsharingu przy trzech największych hipermarketach Carrefour w Warszawie. Użytkownicy aplikacji Mój Carrefour będą mogli korzystać z niej po niższych cenach. Aby wypożyczyć samochód na kilka minut wystarczy pobrać aplikację 4Mobility, zarejestrować się i zarezerwować najbliższe auto. 

Carrefour Polska jest jedną z największych omnikanałowych sieci handlowych w Polsce. Firma nieustająco wprowadza innowacyjne rozwiązania, aby zwiększać komfort swoich klientów podczas zakupów. Współpraca z 4Mobility umożliwi im większą elastyczność i niezależność. Samochód do wynajęcia na minuty będzie w zasięgu kilku tapnięć w ekran. Auta będzie można wypożyczyć przy hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Atrium Targówek (ul. Głębocka), Centrum Handlowym Wileńska (ul. Targowa) oraz Centrum Handlowym Arkadia (Al. Jana Pawła II).  

Obecnie 4Mobility udostępnia 300 aut na terenie Warszawy. Stanowią one alternatywę dla komunikacji miejskiej, taksówek lub własnego pojazdu. Samochody do wynajęcia na minuty bez wątpienia cieszą się dużą popularnością w okolicy centrów handlowych. Mogą z nich korzystać klienci, którzy chcą szybko i łatwo wrócić z zakupami do domu, ale również pracownicy sklepów i mieszkańcy najbliższej okolicy.

Grzegorz Wazowicz, Dyrektor Usług Finansowych i Handlowych Carrefour Polska, uważa, że rozwój innowacyjnych usług jest ważnym elementem strategii transformacji cyfrowej. Dotychczas firma bazowała na własnych projektach, między innymi na Sąsiatkach opierających się o założenia ekonomii współpracy czy usłudze Scan&Go, która przyspiesza proces płatności przy kasie. Tym razem Carrefour poszedł o krok dalej i zaangażował zewnętrznego partnera, udostępniając klientom zniżki i kody rabatowe na usługi 4Mobility.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem