5 minut zamiast 5 miesięcy w kolejce do lekarza? Sprawdź, czy jest to możliwe

5 minut zamiast 5 miesiecy w kolejce do lekarza sprawdz czy jest to mozliwe
Udostępnij:
Jak zmniejszyć czas oczekiwania na wizytę u specjalisty? I czy musisz wychodzić z domu? Naukowcu, startupowcu, programisto – rezerwuj 18 kwietnia by załapać się na konferencję MEDmeetsTECH o telemedycynie i wykorzystać jej potencjał.

Zbliżająca się edycja  MEDmeetsTECH to już piata odsłona wydarzenia. 18 kwietnia 2018 w Golden Floor Tower w Warszawie spotka się ponad stu przedstawicieli medycyny, nauki, startupów oraz biznesu. Charakter wydarzenia najlepiej opisuje jeden z prelegentów – lekarz i startupowiec, Łukasz Kołtowski - Najlepsze innowacje powstają na styku kilku światów, w trakcie spotkań, dyskusji, inspirujących opowiadań. Do tego potrzebne są miejsca takie jak to! #disruptive_thinking.

Dołącz do startupu, zostań ekspertem lub znajdź prace marzeń

Co może powstać z takiego zderzenia? - Dla wielu uczestników lekarzy, programistów czy naukowców MEDmeetsTECH to początek nowej drogi – jako konsultant, pracownik czy członek nowego startupu. Przychodzą, bo wiedzą, że to miejsce w którym mogą wykorzystać swój potencjał, rozwijając niesamowite projekty’ mówi Justyna Uman-Ntuk, organizator. - Z kolei inwestorzy oraz firmy wyłapują najciekawsze pomysły i ludzi, zapraszając do współpracy. Udało nam się stworzyć ekosystem, w którym wychodzą na świat świetne inicjatywy.

Know-how, trendy, perspektywa lekarza

Tematem wydarzenia jest telemedycyna. - Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda rynek, gdzie są nisze i potrzeby na nowe rozwiązania. Poznają perspektywę lekarza – czego potrzebują medycy, a jakie aspekty przeszkadzają im w użytkowaniu nowych technologii. Praktycznymi wskazówkami podzielą się liderzy rynku: Przemysław Tadla z Medicalgorithmics (wprowadzone z sukcesem na rynek w USA urządzenie medyczne) czy Paweł Sieczkiewicz, CEO  Telemedi.co (startup oferujący telekonsultacje współpracujący z największymi firmami ubezpieczeniowymi na rynku). - Relacjonuje Janusz Kowalski, organizator. Pełen program dostępny jest na stronie www.MEDmeetsTECH.com

Zgarnij tańsze bilety

Do 9 kwietnia można zdobyć bilety w niższej cenie. Gorąco zapraszamy do rejestracji i śledzenia nowości na rynku medycznym na fanpage MEDmeetsTECH.

MamStartup został patronem medialnym wydarzenia