5 podcastów o biznesie, które warto słuchać. Niektóre są prowadzone przez startupowców

Dodane:

Adam Sawicki, Redaktor prowadzącyRedaktor prowadzący MamStartup Adam Sawicki

Udostępnij:

Jeśli lubicie słuchać podcasty dojeżdżając do biura albo w każdej innej wolnej chwili, to zestawienie napewno Wam się spodoba. Prezentujemy kanały o robieniu biznesu, które znajdziecie za pośrednictwem iTunes’a.

1. Business Sidekick by LiveChat

– Business Sidekick dedykowany jest wszystkim przedsiębiorcom i marketingowcom, którzy chcą rozwijać swoje internetowe biznesy i zdobyć wiedzę na temat e-commerce – czytamy w opisie kanału. Jego twórcy poruszają tematy związane ze sprzedażą, optymalizacją konwersji, efektywnym rozwiązywaniem problemów, nowymi technologiami oraz strategiami marketingowymi. Do każdego odcinka zapraszają różnych ekspertów.

Słuchaj za pośrednictwem iTunes.  

2. Menedżer Plus by Mariusz Chrapko

– Mariusz Chrapko, autor bloga MariuszChrapko.com, w swoim podcast’cie opowiada o tym, jak zwinnie zarządzać sobą i biznesem. Przedstawia skuteczne sposoby prowadzenia firmy i zmieniania jej na lepsze – czytamy w opisie kanału. Porusza tematy związane między innymi z zarządzaniem, przywództwem, budowaniem zespołu i zwinnymi metodykami.

Słuchaj za pośrednictwem iTunes.

3. Mała Wielka Firma by Marek Jankowski

– Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Chcesz ją rozwijać? Podcast Mała Wielka Firma (MWF) jest właśnie dla ciebie! Poruszamy takie tematy jak: budowanie marki, zarządzanie, marketing, obsługa klienta, sprzedaż, pomysły na biznes – czytamy w opisie kanału. Nagrania ukazują się od 2009 roku i uczestniczyli w nich do tej pory m.in. Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze i Michał Sadowski, CEO Brand24.

Słuchaj za pośrednictwem iTunes.

4. Mój mały wielki biznes by Krystian Zych

– Własna firma, praca w domu, organizacja czasu i zadań, czyli jak osiągnąć sukces i wznieść swój mały biznes na wyższy poziom – czytamy w opisie kanału. Jego prowadzący, Krystian Zych, opowiada o najważniejszych aspektach związanych z rozpoczęciem własnego biznesu w internecie oraz o sposobach na zarabianie poza etatem.

Słuchaj za pośrednictwem iTunes.

5. BrandTalks By Brand24

– BrandTalks to podcasty przeznaczone dla przedsiębiorców, marketingowców, blogerów i specjalistów od social mediów. Każdy epizod zawiera dużą dawkę porad, przykładów i narzędzi. Niesamowici eksperci z branży interetowej dzielą się z publicznością swoimi doświadczeniami – czytamy w opisie kanału. Ostanie nagranie ukazało się w maju, liczymy jednak, że będą kolejne.

Słuchaj za pośrednictwem iTunes

fot. pexels.com