5 powodów, dla których Lenovo ThinkPad X1 Carbon to najlepszy wybór dla Twojego biznesu

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Zastanawiasz się nad zakupem nowego laptopa do firmy? Dobrze trafiłeś! Dowiedz się, dlaczego laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon to idealny wybór dla Ciebie i Twojego biznesu.

Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon stworzony został w taki sposób, by być maksymalnie wytrzymałym i wydajnym. Jego testy były prowadzone na szczycie Mount Everest, w głębinach oceanu oraz w lasach równikowych. We wszystkich warunkach sprawdził się doskonale. Nie czujesz się jeszcze przekonany? Poznaj pięć powodów, dla których ThinkPad jest doskonałym wyborem dla Ciebie i Twojego biznesu.

1. Duża wydajność i szybkość

W porównaniu do pozostałych ThinkPadów, X1 Carbon 6 generacji ma o 40% większą wydajność. A to za sprawą nowego procesora Intel Core 8. generacji. Szybsza jest również pamięć operacyjna, która została stworzona z myślą o urządzeniach przenośnych. Co więcej, urządzenie oferuje technologię Glance, która śledzi twarz, oczy oraz spojrzenie. Gdy wybierzesz wersję z kamerą z podczerwienią, do przełączania okien lub ustawienia kursora wystarczy zaledwie ruch oczu, co znacznie zwiększy Twoją efektywność.

2. Elegancki wygląd oraz przejrzysty obraz

Lenovo ThinkPad X1 Carbon cechuje się również eleganckim wyglądem w zawsze modnym kolorze czarnym. Co więcej, 14-calowy wyświetlacz prezentuje jeszcze większy i piękniejszy obraz niż dotychczas. Nowe laptopy z serii X1 są pierwszymi komputerami PC z HDR Dolby Vision, które wyróżniają się większą jasnością oraz kontrastem, a także doskonałą szczegółowością i wiernymi kolorami w wyświetlanych obrazach.

fot. Antyweb

3. Polecenia głosowe z odległości 4 metrów

Dzięki funkcji Cortana Premium możesz wydawać polecenia głosowe laptopowi X1 Carbon z odległości 4 metrów. Jak to wygląda w praktyce? Jeśli chcesz znaleźć jakiś plik, dodać nową pozycję do kalendarza lub nawet przełączyć urządzenie do stanu wstrzymania, wystarczy wydać polecenie. A to wszystko dzięki wbudowanym mikrofonom dalekiego zasięgu, które zapewniają odpowiednią wyrazistość Twojego głosu.

4. Trwała i szybko ładująca się bateria

Twórcy Lenovo ThinkPad X1 Carbon doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, by laptop miał wytrzymałą baterię – zwłaszcza, gdy jest się poza biurem, bez możliwości podłączenia urządzenia do ładowarki. X1 Carbon działa na baterii aż do 15 godzin. Z kolei technologia RapidCharge umożliwia 80-procentowe naładowanie baterii w zaledwie godzinę.

5. Osłona chroniąca prywatność

W dzisiejszych czasach chyba każdy dba o swoją prywatność, jak tylko może. Dzięki nowej osłonie ThinkShutter nie ma obawy o podglądanie za pomocą kamery internetowej. Wbudowana osłona chroni naszą prywatność, kiedy używamy przedniej kamery, a także dba o bezpieczeństwo, gdy korzystamy z kamery HD. Do zalogowania się na laptopie X1 Carbon wystarczy dotknięcie palca lub widok twarzy, ale technologia przeciwdziałająca oszustwom sprawia, że wszelkie biometryczne włamania przez czytnik linii papilarnych zostaną udaremnione. Obraz linii papilarnych jest zapisywany w układzie scalonym, dlatego nie wymaga wysyłania żadnych danych online w celu uwierzytelnienia podczas logowania użytkownika.

Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon sprawdzi się zarówno w przypadku osób, które codziennie pracują za biurkiem, jak i tych, które nieustannie się gdzieś przenoszą, są mobilne. Dzięki opcjom, które oferuje urządzenie, laptop ten jest idealny do każdego charakteru Twojej pracy.

 

Artykuł powstał we współpracy z Lenovo.