5 sposobów na wykorzystanie crowdsourcingu w Twojej firmie

Dodane:

CROWDthinks . CROWDthinks .

Udostępnij:

Według branżowego raportu*, aż 85% marek z rankingu Best Global Brands przynajmniej raz wykorzystało crowdsourcing w ciągu ostatniej dekady. Wśród nich, najchętniej – Procter & Gamble, Unilever i Nestlé (2014 r.).

Największe korporacje z branży FMCG zwiększyły swoje nakłady na inicjatywy crowdsourcingowe o 48% między 2013-2014 r., a najczęściej pozyskiwanym od internautów typem contentu pozostaje treść wideo.

Skąd taki wzrost popularności tej metody, która sprowadza się do współpracy z internautami i pozyskiwania od nich pomysłów, wiedzy, pracy?

Z jednej strony jest to coraz większa chęć partycypacji samych klientów, internautów i tak samodzielnie generujących pomysły czy treści. Z drugiej – rosnąca świadomość tego, że crowdsourcing może skutecznie pomagać rozwiązać problemy w obszarach marketingu, logistyki, sprzedaży, R&D, CSR.

Dowiedz się więcej o konkretnych sposobach, w jakie możesz wykorzystać crowdsourcing i sięgnij po inspiracje od największych w specjalnie przygotowanej przez nas prezentacji.

*eyeka.pr.co/99215-eyeka-releases-the-state-of-crowdsourcing-in-2015-trend-report

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem