Brain Embassy podjęło współpracę z ​​essensysplc – platformą technologii flex-space

brain embassy podjelo wspolprace z essensysplc platforma technologii flex space
Udostępnij:
Brain Embassy, globalna marka Adgar Investment & Development Ltd, oferująca najem elastyczny w formule co-workingu, dołączyła do społeczności essensys, zrzeszającej zorientowanych na technologię operatorów elastycznych przestrzeni do pracy.

– Jako właściciel koncepcji Brain Embassy, ​​Adgar Investment & Development, z przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z firmą essensys przy realizacji naszych globalnych planów ekspansji – mówi Nir Kelner, Head of Global Coworking Unit w Brain Embassy. –Adgar jest jedną z pierwszych firm z branży nieruchomości na świecie, która postanowiła być częścią tego szybko rozwijającego się rynku i oferować najemcom kompleksowe rozwiązania „pod jednym dachem”. Obecnie posiadamy cztery budynki w Warszawie, a piąty w centrum miasta zostanie otwarty pod koniec 2020 roku.

Niedawno otworzyliśmy lokalizację w Tel Awiwie i nie możemy doczekać się otwarcia kolejnej w Antwerpii, co będzie miało miejsce w połowie tego roku. Nasze bezkompromisowe przywiązanie do jakości zostanie wsparte przez essensys, a co więcej pomoże nam w utrzymaniu najwyższego standardu usług i wydajności operacyjnej w miarę wzrostu. – dodał Nir Kelner.

Monika Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzająca Brain Embassy, związana z marką od samego początku jej powstania, skomentowała: – Koncepcja elastycznych przestrzeni stworzonych przez Adgar opiera się na najnowszych światowych trendach, a naszym celem jest zaspokojenie odmiennych potrzeb firm różnej wielkości – od małych i średnich przedsiębiorstw po globalne korporacje. Partnerstwo Brain Embassy z essensys pozwoli nam wspierać wymagania i rozwój naszych najemców na arenie międzynarodowej.

Brain Embassy zastosuje elastyczną platformę essensys, aby uprościć proces zarządzania i skalowania operacji w wielu miejscach. Platforma essensys będzie wspierać wydajność operacyjną i płynność w świadczeniu usług.

– Essensys z przyjemnością wita Brain Embassy wśród naszej stale rozwijającej się społeczności operatorów elastycznych przestrzeni do pracy – mówi Michael Guest, Chief RevenueOfficerw essensys. – Nasza technologia napędza ambitne plany ekspansji Brain Embassy, umożliwiając przeprowadzanie wydajnych i bezproblemowych procesów, zapewniając jednocześnie nadzwyczajne doświadczenia użytkownikom tych przestrzeni.

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o inicjatywie rebrandingu Brain Embassy. Nowa marka BE odzwierciedla strategię firmy Adgar, polegającą na dostarczaniu funkcjonalnych przestrzeni przyszłości, które są elastyczne, wygodne, kreatywne i przyjazne dla środowiska.