„7 bolesnych lekcji o zakładaniu i rozwijaniu startup’ów w młodym wieku” – już 28 maja kolejny webinar TeenCrunch. Gość specjalny: Sergey Butko

Dodane: 26.05.2020

Mam Startup

Udostępnij:

Już 28 maja o 17.00 odbędzie się kolejna rozmowa z cyklu darmowych webinarów TeenCrunch o tematyce biznesowej, skierowanych przede wszystkim do przedsiębiorczych nastolatków ale nie tylko. Tym razem Sergey Butko opowie o trudnych doświadczeniach, z którymi borykają się młodzi startupowcy. Tematem przewodnim live’a będzie 7 bolesnych lekcji o zakładaniu startup’ów w młodym wieku.
Sergey Butko jest dyrektorem marketingu technologicznego i założycielem firmy CallPage. W wieku zaledwie 22 lat znalazł się na liście Forbes’a 30 Under 30 w kategorii technologia. Sergey doświadczenie i wiedzę zdobywał realizując projekty marketingowe w firmie konsultingowej, gdzie dostrzegł problem wielu spółek związany z generowaniem większego ruchu na stronie internetowej.

To doświadczenie skłoniło go do założenia Callpage – startupu, który pomaga nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem na stronie internetowej, oferując wtyczkę, która analizując zachowania internautów na stronie, wybiera potencjalnych klientów i prosi ich o pozostawienie numeru telefonu, żeby pracownicy mogli odzwonić w ciągu 28 sekund. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem działem marketingu. Miłośnik praktycznego używania sztucznej inteligencji w biznesie oraz analizy głosu.

Jeśli chcesz wiedzieć:

  • dlaczego i w jakich sytuacjach założenie własnego startupu jest prawdopodobnie błędną(!) decyzją;
  • jak wybrać i przetestować pomysł oraz jak znaleźć finansowanie na projekt;
  • jakich cech i umiejętności potrzebuje młody przedsiębiorca;
  • …to ten #webinar jest zdecydowanie dla Ciebie!

Wydarzenie potrwa około 1h i będzie składało się z:

  • Prezentacji/prelekcji.
  • Wywiadu + pytań od widzów, które to będziecie mogli zadawać podczas trwania live’a na czacie/w komentarzach.

Kiedy: 28 maja, godzina 17.00

Gdzie: webinar odbędzie się w postaci live’a na profilu Facebookowym TeenCrunch

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem